Stephen Powell: Spoluzakladatel společnosti Gustin

Stephen Powell je jedním ze dvou zakladatelů společnosti Gustin, která navrhuje a vyrábí prémiové pánské oblečení v San Franciscu. Při své činnosti společnost využívá crowdsourcing, což je metoda, při které se učástní na vývoji nových modelů oblečení i veřejnost. I díky tomu má společnosti Gustin nastaveny velmi nízké ceny. Jedná se v podstatě o docela malou firmu. Sám Stephen pracuje hlavně na samotné platformě, plnění obchodu, marketingu formou outsourcingu a samozřejmě na vedení komunity, kterou si společnost stihla vybudovat.

Stephen Powell

Jaký hardware používáte?

Můj osobní hardware je v San Franciscu poměrně standardní záležitostí. Mám notebook 13″ MacBook Air. Podle mě je to nejlepší notebook vůbec, velmi snadno jej mohu přenášet všude, kde je zapotřebí, a navíc je dostatečně rychlý pro práci v Photoshopu.

Pro telefonování a pořizování fotek využívám iPhone 5s. Oceňují přitom služby Instagramu.
Můj MacBook je ale téměř vždy se mnou, takže na mém telefonu jinak prakticky nepracuji.

Myslím, že můj oblíbený kus hardwaru, který máme, je náš stůl v kanceláři. Když jsme se jako firma poprvé přestěhovali do nových prostor, všichni jsme seděli okolo onoho velkého jídelního stolu. Čtyři lidi se ale u velkého stolu s notebooky začali pomalu mačkat, a tak jsme pořídili náš obří stůl do kanceláře. Tvoří jej staré ocelové nohy a velká masivní deska.
Ještě máme mimo jiné v kanceláři velký masivní ocelový stojan.

A co software?

Myslel jsem, že moje odpověď na tuto otázku bude docela jednoduchá. Když jsem si ale vše přebral, uvědomil jsem si, že se musím spoléhat na mnohem více softwaru, než bych si pomyslel.
Software uvádím zhruba v pořadí podle důležitosti jeho využití při mé práci.

Adium využívám pro chatování, abych zůstal v neustálé komunikaci s týmem.
Google disk je ideální pro sdílení dat v celém týmu.
TextMate slouží jako můj denní zápisník.
Pgadmin3 mám pro správu našich databází.
GitHub se jeví jako nejvhodnější pro správu naší codebase.
Pandora je prefektní pro přehrávání hudby v kanceláři.
MailChimp  užívám pro naše vedení seznamu adres a reklamních kampaní.
Zendesk mi slouží pro úpravu lístků a vstupenek.
Pivotal Tracker spravuje úkoly mezi našimi čtyřmi inženýry.
F.Lux jsem si nainstaloval pro přizpůsobení se obrazovky očím uživatele ( barvy obrazovky se mění dle množství světla v místnosti).

Jaké by bylo vaše vysněné technické vybavení?

Jsem docela spokojený s nastavením mého hardwaru i softwaru. Mám jen pocit, že nám v kanceláři chybí nějaký jiný kus nábytku než židle a stůl. Bral bych do kanceláře pohovku od Hermana Millera, křeslo od toho samého návrháře a také unikátní masivní dřevěný stůl od J. Rostena.
Vše by ale stálo moc peněz, takže o takovém vybavení budu dál jen snít.

Zdroj: https://stephen.powell.usesthis.com/

Zkušený učitel na základní škole, který se zajímá o vše možné i nemožné. Copywriter orientující se na různou tematiku. Spoluvlastník úspěšného webu www.inzahrada.cz a majitel webů www.nasdum.eu,www.nasezahrada.com,www.filmyprokazdeho.eu a dalších. Svými texty snad nikoho neunudím a budou se líbit...

Komentáře

Nahoru