Dnes vyšlo 15 článků

Stephen Davis z American Airlines je novým marketingovým ředitelem Kiwi.com

Kiwi.com, brněnský vyhledávač a prodejce letenek, má nového marketingového ředitele. Stephen Davis, který působil jako ředitel pro globální marketingovou strategii v American Airlines, stojí v čele marketingového oddělení Kiwi.com.

Během své kariéry Stephen Davis pracoval i pro americkou Expedii a norského dodavatele námořní elektroniky Navico. Doposud byl šéfem marketingu Sampsa Nuiotio, který bude nyní ve funkci global brand managera.

stephen davis

Zdroj: LinkedIn

Stephen Davis bude mít na starosti dostat brněnskou společnost, kterou před čtyřmi lety založil Oliver Dlouhý, mezi největší světové hráče v online cestovním ruchu. Aby byl tento cíl splněn, bude se muset marketingový tým rozšířit ještě o minimálně pět tváří. Bude se hledat implementation manager, který zajistí kampaně po technické stránce, junior campaign manager, grafik a social media manager. Společnost by si měla udržet dosavadní růst, přičemž měsíční obrat se blíží k miliardě korun.

„Doposud jsme se zaměřovali především na stabilizování firmy a záměrně potlačovali akviziční kanály, abychom umožnili firmě přežít vlastní růst. Do značné míry nás brzdil nedostatek lidí především v zákaznickém servisu. Nyní máme dostatek prostoru na to, abychom zvážili rozšíření marketingové strategie,“ říká Stephen Davis.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru