Stěhujete firmu do nového?

Vyrostla vám firma pod rukama tak, že se už nevejdete do stávajícího sídla? Nebo se jen chystáte do modernějších kanceláří, protože ty současné nepůsobí reprezentativně? Tak to vás čeká velkolepé stěhování. A ještě horší to bude v případě, že přesouváte sklad.

Účelem není vás vyděsit, ale poukázat na realistický pohled na celou situaci. Úklid, balení, stěhování a opětovné vybalování zabere spoustu času. Máte tedy v podstatě dvě možnosti. Buď se do něj pustí zaměstnanci v pracovní době, nebo zaplatíte externí stěhovací firmu. Druhá jmenovaná možnost je přece jenom pohodlnější a o tolik dražší také nebude.

Proč si najmout stěhovací firmu?

Protože je daleko zkušenější než vy. Stěhováci ví, co se jak dělá, jak to bude nejlepší a nejefektivnější. Vezměte si jenom kolik bude práce s přestěhováním kancelářského vybavení – všechny přístroje, spotřebiče, nábytek, atd. Firma je všechny naloží, převeze a umístí tam, kam si budete přát.

stehovani-firem

Dobrá společnost nabízející stěhování firem a kanceláří všechny svěřené věci také pečlivě zabalí. Balící materiál si přiveze sebou, takže vám odpadnou starosti se sháněním krabic a bublinkových folií. A kdyby se něco i přes důkladné zabalení rozbilo? Firmy jsou na to pojištěné.

Stěhování v Plzni

Pokud vás čeká stěhování Plzeň či v okolních městech, máte možnost oslovit společnost PPN group s.r.o., která je známá také pod značkou stehujemezavas.cz. Firma nabízí také úklidové a výškové práce, stěhování je jejich nejnovější oblastí zájmu. Na kvalitě však nic neztrácí.

stehujeme_logo

Odstěhují prakticky cokoliv od bytu až po celou firmu. Nábytek jsou zvyklí také demontovat a následně smontovat, nezaleknou se ani úklidových prací ve vyklizených prostorách. Přizpůsobí se jednoduše tomu, co přesně potřebujete.

A ceny? Najdete je na webu a vězte, že nejsou vůbec vysoké. Určitě se vám vyplatí najmout si odborníky.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru