Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: SteelSeries připravila profesionální tréninkové zázemí hernímu týmu Winterfox

SteelSeries připravila profesionální tréninkové zázemí hernímu týmu Winterfox

Chicago 4. 11. 2015 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií, navázala úzkou spolupráci s profesionálním CS:GO týmem Winterfox. Ten získal nově tréninkové zázemí přímo ve firemním ústředí v Chicagu, kde se bude v privátních, specificky uzpůsobených prostorách věnovat jak intenzivnímu tréninku, tak kooperaci při vývoji herních produktů.

„Náš hlavní produkt a hodnota značky se formovaly v podobě kombinace originální firemní DNA a mnoha let, kdy jsme vycházeli vstříc požadavkům odvětví,“ říká Travis Hzel, světový ředitel sponzoringu SteelSeries, a dodává: „Projekt, který jsme připravili s týmem Winterfox, cílí na věci, které posunou vpřed eSports jako celek a zároveň ukáží, jak sponzoři jako SteelSeries dokáží spolupracovat se zákazníky na vývoji nových produktů a zároveň vytvářet více osobních vazeb na zástupce elektronických sportů.

„SteelSeries je přesně ten typ společnosti, u které si dovedete představit úzkou spolupráci s odvětvím eSports. Nezůstává u pouhých frází, ale produkty pro hráče skutečně vytváří,“ říká Brian Cordry, CEO týmu Winterfox.

„SteelSeries nám dala k dispozici vše, co si může profesionální tým přát. Počínaje stabilním partnerstvím a konče tréninkovým zázemím světové úrovně. Jedná se o odvážnou myšlenku a navzdory určitým počátečním nesnázím, spojených se vznikem zcela nového typu partnerství, jsme jí jako tým zcela oddáni,“ doplňuje Alex “LeX” Deily, kapitán týmu Winterfox.

Soupiska týmu CS:GO Winterfox:

  • Alex ‘LeX’ Deily
  • Todd ‘anger’ Williams
  • David ‘Xp3’ Garrido
  • Kyle ‘flowsicK’ Mendez
  • Derek ‘desi’ Branchen
Štítky: ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru