Steam: Slevy na hry od Capcomu

Herní společnost Capcom slaví svoje 30. narozeniny. Co to znamená pro nás hráče? Velké slevy! Hry jako DmC: Devil May Cry, Resident Evil 6 nebo Super Street Fighter 4 jsou ve slevě 50 a více procent.

Ve slevě je ale mnohem více her. Dále jsou ve slevě například i předchozí díly Devil May Cry – konkrétně 3. a 4. díl, Bionic Commando: Rearmed, Dead Rising 1 & 1, Lost Planet 2, Remember Me.

Kompletní výčet těchto her můžete nalézt zde. A že těch her teda je. Jsou zde tedy obsaženy hry všech žánrů, každý z nás si tedy příjde na své. Akce je o to zajímavější, že Capcom se zatím většinou vyhýbal velkým slevovým akcím.

Kromě samostatných her jsou ve slevě i balíčky

Kromě samostatných her jsou ve slevě i balíčky

Musíte si ale pospíšit. Tato akce totiž trvá od včerejška do 14. října, tedy do pondělí. Každý den bude navíc na některou z těchto her tzv. blesková akce.

Co to znamená? Místo slevy 50% hra bude mít dočasně – na jeden den – slevu 75%. Vyplatí se to tedy kontrolovat každý den. Nicméně s tím jak se blíží Halloween a Vánoce se dá očekávat, že těchto akci se v brzké době dočkáme ještě jednou.

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru