Dnes vyšlo 15 článků

Steam pro Linux je oficiálně tady a přináší s sebou i velké slevy

Uživatelé Linuxu se radují! Valve právě vydal oficiálního Steam klienta pro Linux. Současně s tím vydal obrovské slevy na veškeré Linux hry na Steamu. Nejvyšší slevy jsou až 80% a týkají se například her Uplink, Bastion nebo Hacker Evolution Duality. Half-Life se nabízí dokonce za skvělých 50 Kč. Navíc ti, kdo si stáhnou a zahrají hru Team Fortress 2 do konce měsíce na Linuxu získají předmět “Tux” zdarma.

Meet the Soldier

Pospěšte si! K mání jsou také známější hry jako Postal 2, Trine 2, dříve zmíněný Half-Life za „pade“ a je zde také Counterstrike Source, Team Fortress 2 nebo Defcon. Slevy však končí 21. února, takže je opravdu třeba být rychlý.

Valve také předvádí Linux jako herní platformu (což dokazují desítky soubojů DirectX a OpenGL, kde OpenGL jasně vede) a dokonce doporučuje používat Ubuntu přímo na svých oficiálních stránkách. A také – jestliže tu konečně máme Steam pro Linux, jak daleko je ještě Steam pro Android s některými velmi populárními optimalizovanými tituly?

Oficiální Steam klient pro Linux můžete stáhnout zde.

Tak co říkáte? Máte radost? Nebo vám to je úplně jedno, protože nemáte Linux?

Aktivní mladý student se zálibou v informačních technologiích, operačních systémech, mobilních zařízeních, programování a psaní. Velký fanoušek mobilního operačního systému Android a šťastný majitel několika Androidích zařízení.

Komentáře

Nahoru