Steam: Call of Duty Modern Warfare 3 a Black Ops II za polovinu

Steam každý týden zlevňuje desítky her. Bývají zde speciální akce trvající pouhý den, speciální víkendové akce a mnoho dalšího. Nyní jsou zde až do pátku známé hry ze série Call of Duty – Modern Warfare 3 a Black Ops II. A to dokonce o 50%.

Pokud vás tato nabídka zaujala, tak jednejte rychle – tato akce totiž trvá jenom do pátku 01:00 středoevropského času. A o čem tyto hry vlastně jsou?

Call of Duty – Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3 patří mezi jednu z nejúspěšnějších her této série. Vyšla již v roce 2011, takže na dnešní dobu je zde už mírně zastaralá grafika. Každopádně hra stále oplývá sice ne dlouhou, ale za to vzrušující až filmovou kampaní, ve které se rozhodne nebudete nudit.

Čím ale Modern Warfare 3 skutečně vyniká je co-op a multiplayer. Je zde na výběr z desítek různých herních módů, takže jenom tak vás multiplayer neomrzí. Navíc jsou ve slevě i všechny DLC k MW3.

Pokud vám tedy MW3 přijde málo, tak k němu můžete ještě dokoupit DLC (Stáhnutelný obsah), který do hry přidává další multiplayerové mapy.

Call of Duty: Black Ops II

Call of Duty: Black Ops II

Black Ops II oproti MW3 je novější hrou, takže má trochu lepší grafiku. Dále oproti MW3 se už neodehrává v současné době, ale v blízké budoucnosti, kdy drony jsou denně využívány.

Stejně jako předchozí díly série, i Black Ops II má zábavnou a dobře poskládanou kampaň.  Příběh zde sice není nijak extra zajímavý, ale je vyprávěn zajímavým způsobem. Navíc oproti minulým dílům se zde musíte zapojit do příběhu.

Budete totiž muset rozhodovat. Přemýšlet, koho necháte žít, koho zabijete nebo jakou se vydáte cestou. A to všechno bude mít své následky, které pocítíte na vlastní kůži.

Multiplayer je v jádru úplně stejný jako dřívější díly. Ale nějaké ty rozdíly tu přece jenom jsou – máte už jenom omezený počet úprav výbavy, takže budete se muset rozhodnout, čemu dáte přednost- jestli obyčejné zbrani a granátům, nebo jenom super vylepšené zbrani atd.

zdroj: store.steampowered.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru