Dnes vyšlo 1 článků

Stay zmrd: Jedny z nejlepších přiznání Facebooku

Stay zmrd: Jedny z nejlepších přiznání Facebooku

Je to už docela dlouho, co se všude po Facebooku začaly množit stránky přiznání. Přiznání Prahy, přiznání ajťáků, přiznání děvek, přiznání špekounů a podobné perličky. Na spoustě z nich se objevují příspěvky, které už ani nelze brát jako přiznání. Ale věřte, že se ještě nachází takové stránky, kterým prostě musíte udělit svůj lajk, pokud se chcete pobavit.

Možná jste u nás na Objevit zaznamenali článek o stránce Stay zmrd. Ta si za dobu svého působení získala hodně velkou popularitu. A není se čemu divit. Pokud se trochu začtete do rozhovoru se samotnými zmrdy, do jejich stránky na Facebooku, nebo do jejich webu stayzmrd.eu, jistě pochopíte.

Zmrdi se nám množí

Ale ať už jste se stránkou Stay zmrd seznámeni nebo ne, pojďme k jádru věci. Přiznání. Na českém Facebooku se totiž v poslední době dobře vede i stránce Přiznání zmrdů. Může se vám hodit hned ze dvou důvodů. Můžete se tam podělit o něco fakt hnusného, co jste udělali, a jste na to hrdí. Nebo se můžete dobře pobavit a také si připomenout, že svět je plný zmrdů. Když si pročtete, co všechno jsou někteří schopní udělat, hned se budete na svět dívat realističtěji.

Největší zmrdi jsou holky

stay-zmrd-priznani-1

Tip na pomstu

stay-zmrd-priznani-2

Některá přiznání píšou opravdu tvrdí zmrdi

stay-zmrd-priznani-3

Double zmrdi

stay-zmrd-priznani-4

Profesionální zmrdovské triky

stay-zmrd-priznani-5

 

Chcete se ještě víc inspirovat? Tak lajkujte! Přiznání zmrdů

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru