Stay home, be safe: Pornhub zpřístupňuje prémiový obsah zdarma

Stay home, be safe: Pornhub zpřístupňuje prémiový obsah zdarma

Jedeme už čtvrtý týden karantény. Omezení vycházení a heslo „stay home, be safe“ je in. Jenže co tak dlouhou dobu doma dělat? Z našeho života zmizely výlety, noční život, jídlo v restauraci nebo koncerty. Zůstáváme doma a nejvíce nám krátí chvíle televize. Televizní programy jsou jedni z mála, co na nynější krizi vydělávají. HBO Go a Netflix si užívají zvýšenou poptávku po svých službách. Pornhub to vzal za druhý konec a projevil svou solidaritu ve znamení prémiový obsah zdarma.

Od dneška se spouští prémiový obsah zdarma na Pornhub. Provozovatelé pornografických snímků se rozhodli pomoci k udržení lidí doma obsahem zdarma. Prémiovým obsahem se mohou potěšit Češi i Slováci. V minulých dnech se stream odemkl i v Itálii.

 

A jak se k prémiovému obsahu dostat?

Jestli si chcete domácí karanténu zpříjemnit na Pornhubu, stačí pouhá registrace. Klasicky vyplníte formulář s osobními údaji. Na konci formuláře zaškrtnete, že jste plnoletí. Zároveň zaškrtnete políčko, že souhlasíte s izolací a prémiový obsah je vám k dispozici. Ve formuláři jste pak ještě vyzváni k tomu, abyste opravdu zůstali doma: „Pornhub vyzývá obyvatelstvo po celém světě, aby pomohlo zastavit šíření koronaviru tím, že zůstane doma v izolaci s Pornhub Premium ZDARMA.“ Před streamováním jste upozorněni na důležitost mytí rukou a dodržování rozestupu od ostatních lidí. Opravdu nečekejte vyplňování čísla vaší karty, Pornhub své služby zdarma garantuje.

Nutno ale říct, že současná situace nasvědčuje problémům serverů co se týká návštěvnosti. Po celém světě je většina obyvatel doma a brouzdají po internetu. Nikdy předtím se nic takového nestalo, a tak je třeba počítat s případným výpadkem sítě.

 

Zdroj, foto: theguardian.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru