Tisková zpráva: Statisíce lidí na světě se učí anglicky pomocí českého webu

Statisíce lidí na světě se učí anglicky pomocí českého webu

Projekt News in Levels, za kterým stojí skupina českých tvůrců, slaví mezinárodní úspěchy. Těsně před Vánoci prolomil rekord 10.000 návštěvníků denně a počet zemí, ve kterých je web používán, se vyšplhal na 158.

News in Levels poskytuje denně nové články psané speciálně pro studenty angličtiny, kteří si tak mohou zlepšovat své jazykové schopnosti čtením a poslechem zpráv o zajímavých aktuálních tématech. Na rozdíl od zpravodajských serverů jako je BBC či CNN jsou texty na News in Levels psány ve třech úrovních obtížnosti tak, aby jim rozuměli i začínající studenti a mohli se postupně zlepšovat. Články jsou psány přímo učiteli angličtiny a dabovány rodilými mluvčími.

Používáním webu 10 minut denně lze během několika týdnů výrazně zvýšit slovní zásobu a schopnost porozumění. Více na https://www.newsinlevels.com.

Kontakt:

Michal Hudeček

e-mail: michal.hudecek@newsinlevels.com

https://www.newsinlevels.com

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese https://www.protext.cz.

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru