Startup uQontrol představuje nástroj, díky němuž už si nemusíte pamatovat hesla k online účtům

Startup uQontrol představuje nástroj, který představuje klíč ke všem vašim online účtům. Už nemusíte vyplňovat přihlašovací formuláře, ani objednávkové formuláře. Už si nemusíte pamatovat desítky hesel. O vše se postará Qkey.

Prostřednictvím nástroje Qkey získáte kontrolu nad vlastním soukromím a bezpečnostní na webu. Qkey je chytrý, jednoduchý a bezpečný. Už si nemusíte pamatovat všechna hesla a přihlašovací údaje ke všem účtům na internetu, proto Qkey je všechny bezpečně uloží. Zároveň Qkey využijete prakticky kdekoliv. Stačí klíčenku vložit do počítače, zadat jedno heslo, nakoupit, zvolit kartu z digitální peněženky a zaplatit. A to vše bez jediného přihlašování.

Qkey používá tři úrovně zabezpečení online plateb – smart čip, šifrování a dotykový senzor. Je kompatibilní s většinou existujících webových stránek, a tak vás okamžitě přihlásí k vašim účtům chráněným heslem.

Startup s tímto vynálezem chce eliminovat hackerské útoky, přičemž veškeré osobní údaje budete mít neustále u sebe.

Jestliže nakupujete online, přihlašujete se k elektronickému bankovnictví, máte vytvořené různé online účty, potom se vám Qkey skutečně hodí. Dokonce nezáleží na tom, zda je vám 18 či 81 let.

Projekt hledal podporu na crowdfundingovém portálu Kickstarter. Cílem bylo vybrat 10 tisíc dolarů. A získal už přes 70 tisíc dolarů, a to je ještě 8 dní do konce.

Zdroj: Kickstarter

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru