Startup Trussle získává investici ve výši 5,27 milionů euro od nejlepších FinTech investorů

Startup Trussle je anglický online hypoteční makléř, který byl založen v roce 2015 ve Velké Británii. Výrazně narušil zastaralý hypoteční trh a vydláždil cestu pro novou generaci hypotečních startupů. Pomocí proprietární automatizace, monitorovacích služeb pro hypoteční porovnávání a sledování tisíce hypotečních produktů od více než devadesáti věřitelů může Trussle nabídnout nejvhodnější hypoteční řešení pro všechny zákazníky.

Tento londýnský startup nyní získává investici ve výši 5,27 milionů euro, přičemž peněžní prostředky budou použity na další rozvoj produktu a růst značky.

team

Zdroj: Trussle

V září startup navázal spolupráci s několika významnými firmami, jako jsou Zoopla, uSwitch, HouseSimple a Credit Bureau.

„Jsme ohromeni tím, jak jsme se rychle rozvinuli. Díky několika partnerstvím s vysoce postavenými firmami můžeme nabídnout řešení pro více než 90 % populace. A nyní spravujeme 1,17 miliardy euro v podobě hypoték. Odhalili jsme reálný problém spotřebitelů a využíváme technologické inovace, přičemž inovativní přístup má reálný efekt,“ řekl Ishaan Malhi, CEO a zakladatel Trussle.

Každý to rád bez pravopisných chyb.

Komentáře

Nahoru