Shitexpress – Obdarujte své nepřátele kvalitním koňským trusem

Shitexpress – Obdarujte své nepřátele kvalitním koňským trusem
Internet je vážně kouzelné místo, kde můžete sehnat hodně kouzelných a především zajímavých věcí. Existují dokonce prodejci panenství některých mladých žen, žvýkaček Britney Spears nebo dokonce měsíčního fakového přátelství. Dále Internet obohacují různé virální projekty. Za zmínku stojí například Shitexpress.

Jak již název napovídá, jedná se vážně o super službu. Je to navíc velice praktické, neboť za necelý měsíc jsou Vánoce a při výběru dárků byste neměli zapomenout i na své milované nepřátele. Na tomto velice zajímavém e-shopu vám totiž nabídnou ten pravý dárek, který vy potřebujete. Hovno. Řekněte, co jsou Vánoce bez pořádné nálože nějakého toho voňavoučkého koňského trusu? Nejenže to příjemně oživí Vánoce, ale při otevření především nadchne svou přitažlivou vůní. Nejedná se o americkou exkluzivitu, neboť služba zásilky doručuje po celém světě, čímž zásobuje řadu lidí kvalitním a občas ještě čerstvým trusem.

Screen_Shot_2014-11-24_at_13.50.28

Kvalitní a spolehlivé služby

Nejenže služba nabízí celkem atraktivní produkty, ale mají také dobře udělané způsoby platby. Omezili to pouze na Bitcoiny a na PayPal, což opět dává záruku anonymity odesílatele. A za kolik? 16,95 dolarů, což je celkem hodně za takový to exkluzivní dárek. Dokonce lze k balíčku přidat dárkové balení, což opět jen přidá na exkluzivitě vnitřního obsahu. Samozřejmostí je také připsání vlastní milé zprávy, kde můžete dotyčné osobě říci, jak jí máte rádi. Prostě mysleli kompletně na vše. I na ten nejmenší detail!

Screen_Shot_2014-11-24_at_13.50.38

Služba však má také zatím jednu nevýhodu. A to, že má pouze koní trus. Zakladatelé přislíbili rozšíření sortimentu a to o několik živočisných druhů. Nyní tedy můžete začít s rozesíláním vánočních dárečků. Pokud si službu chcete vyzkoušet, doporučujeme zvolit pro začátek jednoduchou adresu: Pražský hrad,
119 08, Praha 1. Jméno příjemce necháme raději na vás :-) .

Závěrem jen dodám, že v našem magazínu jsme se již podobné službě věnovali. Jedná se o českou alternativu Darujhovno.cz, kde pro změnu nabízí sloní trus. Pokud chcete vyzkoušet spíše tuto službu, která je již kompletně v češtině – zde rozhovor.

 foto: Shitexpress, EliteDaily

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru