Dnes vyšlo 15 článků

Startup, přes který si založíte virtuální číslo, získává 8 milionů dolarů

Francouzský startup Aircall, který má momentálně přes 2 tisíce zákazníků, je schopen založit během několika minut virtuální telefonní číslo ve více než 40 zemích světa, včetně České republiky. Toto řešení je vhodné pro zákaznickou podporu. V okamžiku, kdy zákazník vytočí lokální číslo, bude přesměrován na tým, který má ve společnosti na starosti danou zemi. Hovory se vyřizují prostřednictvím desktopové či mobilní aplikace.  

Startup Aircall, jehož kolébkou je Paříž, se dostal dokonce do prestižního amerického akcelerátoru 500 Startups. A nyní získává investici ve výši 8 milionů dolarů (cca 192 milionů korun) od fondů Balderton Capital a FJLabs.

Finanční prostředky budou použity k posílení mezinárodního růstu společnosti zejména ve Spojených státech amerických, kde startup sídlí v New Yorku. Zároveň má startup v úmyslu v příštím roce zdvojnásobit počet zaměstnanců.

aircall

Zdroj: Aircall

Zdroj: Tech

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru