Dnes vyšlo 15 článků

Startup, pomocí kterého si můžete vytvořit vlastní hudbu prostřednictvím umělé inteligence

Už jste si někdy vytvářeli vlastní, rozumně vypadající video pro propagaci určitého produktu nebo jen tak pro zábavu? Představa, že si můžete za jednotnou cenu vytvořit neomezeně skladeb, které jsou tvořeny zcela automaticky, pomocí umělé inteligence je více než lákavá.

Startup Jukedeck vyhrál letošní TechCrunch Disrupt v Londýně. Tento startup dokáže díky speciálnímu algoritmu vytvořit hudbu přesně podle nálady a potřeb uživatele – stačí, když si vyberete jak se u skladby chcete cítit a jaké má mít tempo, styl a délku a během chvilky obdržíte skladbu, kterou ještě nikdo předtím neslyšel. 

winner-1-of-1

V rámci členství máte zdarma prvních 5 skladeb

V rámci členství máte také možnost získat zdarma prvních 5 skladeb každý měsíc a za každou další skladbu budete muset zaplatit 6,99 dolarů – v případě, že se tedy jedná o firmu pod 10 zaměstnanců. Pokud jste firma, která má více než 10 zaměstnanců, budete muset zaplatit za každé stáhnutí 21,99 dolarů ať už se bude jednat o komerční či nekomerční využití.

Jukedock usnadní práci tvůrcům videí, kteří si lámou hlavu se správnou hudbou

Tento startup je považován za jeden z nejzajímavějších startupů za rok 2015. Jukedock získal na první rozvoj po realizaci základního konceptu přes 625 tisíc liber, což je v přepočtu zhruba 23,2 milionů korun od Cambridge Innovation Capital a Cambridge Enterprice. Později také získal od několika partnerů 2 miliony liber, což je v přepočtu zhruba 74,5 milionů korun.

TrackCreator

Zdroj: Czechcrunch

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru