Startup LidskáSíla.cz získává novou investici, která jej ohodnocuje na 80 milionů korun

LidskáSíla.cz je startup, který zaměřený na služby v domácnosti. Společnost nově získala nejmenovaného investora, který společnost ohodnotil na 80 milionů korun, a to již po šesti měsících fungování na trhu. Podle zakladatelů společnosti tato investice umožní plánovanou expanzi mimo hlavní město Prahu a možná dokonce do zahraničí.

Není divu, že tento startup je tak úspěšný. Český trh je stále otevřenější vůči službám pro domácnost. Lidé ročně vydají miliardy korun právě za domácí práce, které za ně vykoná někdo jiný. Kromě úklidu se také zvyšuje zájem o hlídání dětí, péči o seniory nebo drobné opravy v domácnosti. Při výběru lidé kladou důraz na spolehlivost, jednoduché objednání či pojištění.

LidskáSíla bude fungovat i mimo hlavní město

Startup LidskáSíla.cz získal k minulému investorovi z Polska dalšího nejmenovaného investora, podle něhož má společnost tržní hodnotu 80 milionů korun, a to teprve po půl roce fungování. A právě díky této investici zvažují zakladatelé plánovanou expanzi mimo hlavní město.

„Z prvních míst rozšíření je v našem hledáčku Brno, podle výsledků uvidíme, jestli budou následovat i jiná krajská města se základnami profesionálů, a třeba i sousední Polsko,“ uvažuje o expanzi do jiných míst díky získání nového investora Robert Vojáček, zakladatel a ředitel LidskéSíly.cz.

LidskaSila-foto (1)_Zakladatelé

Zakladatelé startupu LidskáSíla.cz

V mobilní aplikaci si zvolíte vše, co potřebujete uklidit

Český start-up přichází také se svou novou mobilní aplikací pro objednání služeb. Zákazníci si tak nyní ještě snadněji mohou objednat úklid domácnosti. Aplikace, která je zrcadlem webové stránky společnosti, nabízí vše od registrace až po správu pravidelných úklidů. Aplikace je dostupná pro mobilní telefony s operačním systémem iOS a Android.

„Klienti měli o aplikaci stále větší zájem, protože čím dál více využívají chytré telefony a tablety. Naše aplikace jim usnadní veškerou komunikaci s námi samotnou dámou na úklid,“ uvádí Robert Vojáček z týmu LidskáSíla.cz.

iphone1

Po vyplnění se vám zobrazí celková částka úklidu.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru