Dnes vyšlo 15 článků

Startup Immediately s českým CEO získal 2 miliony dolarů

Immediately, mobilní aplikace pro obchodníky, je pod vedením Branka Černého. Startup částečně působící v San Franciscu získal další investici, tentokrát ve výši 2 miliony dolarů (v přepočtu 49 milionů korun).

branko cerny

Branko Černý, CEO startupu Immediately

„Věříme, že budoucností prodeje nejsou CRM systémy typu Salesforce, ale inteligentní mobilní platformy, které umožní lidem působící v sales sféře být více flexibilní a se zákazníky plynule komunikovat,“ uvedl český CEO a founder startupu Branko Černý.

Co je Immediately?

Mobilní aplikace, respektive platforma Immediately slouží ke zjednodušení řízení prodeje a komunikace se zákazníky. V podstatě se jedná o moderní systém, který pomáhá prodávajícímu řídit jeho pracovní postupy.

immediately

Moderní appka Immediately

Kdo za startupem stojí?

Jedním ze zakladatelů a současně CEO projektu je Branko Černý. Ten vidí budoucnost obzvláště v inteligentních mobilních platformách, které zajistí komunikaci se zákazníky kdykoliv během dne i noci. Zakladatelé unikátního projektu se totiž domnívají, že až 70 % dealů ztroskotá právě kvůli špatné flexibilitě a pomalé zpětné vazbě.

Prvními zákazníky Immediately se staly firmy jako ZenPayroll, NatureBox, UserVoice či Tapsense. Mezi investory zase spadá například Streamlined Ventures, Galvanize VC a Maiden Lane.

Zdroj: TechCrunch

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru