StarSing…když Barrack Obama zpívá

Umíte si představit, jak americký prezident, Barack Obama, zpívá nějakou světovou “hitovku”? Jeden člověk ano, dokonce své představy zrealizoval a z tiskových konferencí vystříhal prezidentova slova a ty následně použil do světově známých songů – jako například Call Me Baby nebo Sexy and Know It. Veřte, že by se svým hlasem mohl jít Barack Obama do nějaké talentové soutěže.

Vidět amerického prezidenta zpívat je vážně cenností. Ale umíte si to představit? Doopravdy – představa, která se nedá vyplnit. Ale… co kdyby se našel někdo (dejme tomu), kdo by dokázal Barackova slova proměnit v píseň, která bude srozumitelná a povedená… Čirou náhodou ten člověk má přezdívku Fadi a na serveru YouTube vystupuje pod pseudonymem baracksdubs.

Reálná nereálná představa

Pro něj se tato představa stala reálnou a vystříhal jednotlivá slova z prezidentových tiskových konferencí, což mimochodem muselo dát poměrně hodně práce.

Tímto způsobem už tento autor vytvořil kolem dvanácti videí a nová stále přibývají. Co myslíte, mohl by se Barack Obama hlásit do nějaké talentové soutěže?
Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru