Tisková zpráva: STARBUCKS SPOUŠTÍ JEDINEČNOU CUP ART SOUTĚŽ

Se spuštěním zimní nabídky odstartoval ve Starbucks nový projekt v podobě soutěže Cup Art, do které se mohou zapojit všichni fanoušci Starbucks, kteří v sobě mají kus umělce. Celý projekt spočívá v kreslení originálních námětů a designů na bílé papírové kelímky Starbucks. Tato aktivita je v zahraničí velice populární a v poslední době se také častěji objevuje na stránkách různých českých bloggerů. Starbucks se proto rozhodl tuto aktivitu podpořit a objevit talenty mezi místními komunitami!

Projekt byl zahájen 14. ledna 2014 spuštěním speciální aplikace „Starbucks Cup Art“ na stránce Facebook Starbucks Česká republika, prostřednictvím které soutěžící své výtvory sdílí a tím je přihlásí do soutěže. Zaregistrované příspěvky jsou hodnoceny dvěma skupinami porotců – uživateli Facebooku a speciální tříčlennou porotu (zástupce Starbucks, odborník na public relations a zástupce médií).

Projekt poběží 5 týdnů, každý týden budou vybrány dva nejúspěšnější výtvory (jeden uživateli Facebooku a jeden porotou) a jejich tvůrci získají od Starbucks kartu na konzumaci v kavárnách v hodnotě 500 Kč. Z týdenních výherců bude po skončení soutěže zvolen jeden nejúspěšnější design a jeho autor získá od Starbucks financování uměleckého kurzu podle vlastní volby v hodnotě 10 000 Kč.

Více informací naleznete na: https://www.facebook.com/StarbucksCeskarepublika/app_714999141844280

Do soutěže jsou všichni zváni.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru