Dnes vyšlo 1 článků

Stará klasika Dungeon Keeper do neděle zdarma

Online prodejce her GOG.com k příležitosti Valentýnu uvolnil hru Dungeon Keeper (DK) zdarma. Jestli máte rády staré hry –  DK vyšlo v roce 1997 – tak čtěte dále.

A druhý díl je zlevněn ze 120Kč na pouhých 30Kč. Ale pouze do neděle do 11:00. Pokud tedy máte zájem o DK, tak si pospěště!

EA se tímto aspoň částečně snaží nahradit zklamání, které hráčům přinesl mobilní Dungeon Keeper, který nebyl přijat příliš pozitivně.Jedná se sice o dobrou hru, ale zdarma je jenom na oko. Abyste to ve hře někam dotáhli, tak musíte pěkně platit.

dk

A o čem tedy Dungeon Keeper je? V roce 1997 se jednalo o svým způsobem revoluční hru. Ano, celá tato strategie se odehrává ve fantasy světě. Ale na rozdíl od ostatních fantasy her se zde neujmete role nějakého klaďase, ale role vládce temna. A vašim úkolem je překazit cestu dungeonem právě těchto hrdinů či rytířů.

Jak získat Dungeon Keeper zdarma

1. Pokud nemáte na GOG.com účet, tak se zde musíte registrovat. Registrace je doopravdy rychlá – stačí zadat vaši přezdívku, heslo, datum narození a váš e-mail, kde vám poté dojde e-mail s potvrzovacím odkazem.

registrace

2. Nyní se musíte přihlásit. Poté musíte na úvodní stránce kliknout na „Get it now!“ na tomto banneru:

dk

 

3. A nyní stačí už jenom čekat. Do pár minut by vám měl přijít e-mail, že Dungeon Keeper byl úspěšně přidaný do vaší knihovny.

4. Do ní se dostanete jednoduše. Stačí po přihlášení vpravo nahoře kliknout na My Account:

my_acc5. Samotné stažení je už jednoduché – stačí kliknout na Dungeon Keeper v knihovně a stáhnout instalačku:

stazeni

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru