35 let starý trailer na Star Wars

 V dnešní době filmové trailery slouží k nalákání co největšího množství lidí na filmy, které již brzy budou v kinech. Vždy ukazují ty nejzajímavější scény či zvýrazňují známé herce. Jak to ale bylo před 30 lety?

Odpověď je jednoduchá – úplně stejně. Dokazuje to například toto video ze ságy Star Wars, konkrétně z Epizody V – Impérium vrací úder. Akorát za ty léta filmové a počítačové technologie udělali velký skok.

Dokonce se zde neobjevuje ani žádná filmová scéna. Pouze je zde nástin hlavních postav a vesmírných bitev. Proto již na první pohled lze poznat, že toto video je staré téměř 35 let. Lze tak usoudit podle dabingu, který pochází nejpozději z roku 1979.

A na co nás tedy film láká? Trailer slibuje, že hlavní hrdinové budou „ cestovat do exotických světů, kde narazí na nové mimozemské bytosti a zlé stroje.“ Doteď si nejsme jistí, co tím přesně mysleli.

zdroj: theverge.com

 

 

 

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru