Staňte se prezidentem! Na Slevomatu koupíte voucher na 50 tisíc podpisů, které vám otevřou cestu na Hrad

Pokud jste někdy koketovali s myšlenkou, že byste kandidovali na českého prezidenta, ale obávali jste se toho, že nezískáte dostatečný počet podpisů, potom vám Slevomat přináší jedinečnou příležitost. Za necelých 100 tisíc korun získáte 50 tisíc zaručeně originálních podpisů, které vám pootevřou dveře na Hrad. Podpisy vám nezajistí prezidentskou židli, ale umožní vám kandidovat.

Jestliže se nakonec stanete prezidentem, můžete se těšit na svého vlastního šaška, který za vás bude ve volných chvílích tweetovat. Z jeho úst vždy vyjdou věci, které se sami stydíte vyslovit. Dokonce jako prezident budete moct pařit kdekoliv a kdykoliv. Jednou ve Zlíně, podruhé u korunovačních klenotů.

Po každé podepsané mezinárodní smlouvě si odnesete luxusní propisku zdarma. Zároveň se stanete odborníkem na globální oteplování a budete rozumět prakticky všem dalším tématům. Dále budete udávat módní trendy.

slevomat

Jakmile usednete na prezidentské křeslo, dostanete vlastního IT specialistu, který vás ochrání před nevhodným obsahem nejen z Alabamy. A pokud kouříte, není to žádná překážka, protože Hrad je doslova posetý popelníky.

Zajímá vás plat? Dostanete 219 tisíc korun hrubého a k této výplatě vám bude nabíhat ještě paušální náhrada ve výši cca 204 tisíc korun jako bonusy z východu. Jako hlava státu vyhlásíte amnestii svým dobrým kamarádům. Stačí si koupit tento voucher a můžete kandidovat.

Ale pozor! Tato akce je omezená a skončí dnešním dnem.

Zdroj: Slevomat

Štítky: ,

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru