Dnes vyšlo 15 článků

Stáním ve frontě si Brit vydělá až 4700 Kč za den

Stáním ve frontě si Brit vydělá až 4700 Kč za den

Zatímco většina lidí se děsí představy stát v dlouhých frontách, 31letý muž z Velké Británie z toho udělal neobvyklou profesi. Freddie Beckitt z Londýna vydělává peníze tím, že stojí ve frontě na další lidi, kteří nechtějí stát ve frontě.

Beckitt, který je spisovatelem historické beletrie, se označuje jako „profesionální fronta“. Za stání ve frontě si účtuje 20 liber za hodinu a říká, že si vydělává více než 200 dolarů denně ve frontě pro ostatní. Po posledních třech letech práce Beckitt říká, že se stal expertem na to, jak vyniknout v žhnoucím létě a mrazivé zimě. Má klienty od rodin s dětmi po důchodce a stojí ve frontách na nákupy, vstupenky na výstavy, do muzeí, do kina a představení.

Beckitt říká, že nejlepší na jeho práci je, když musí čekat ve frontě na lístky na oblíbené akce a představení. “Také dělám fronty na sezónní a vánoční nákupy, ale u velkých akcí, o kterých lidé vědí předem, obvykle lidé uvažují, že si mě zarezervují, aby jim ušetřili čas.” V mnoha případech stání ve frontě a získávání lístků skončí během několika hodin, ale Beckitt říká, že pak ještě několik hodin čeká, než dorazí jeho zákazníci, aby jim lístky předal.

Beckitt říká, že jeho rodina a přátelé byli zpočátku pobaveni jeho zvláštní volbou povolání, ale pro jeho plán psaní to fungovalo dobře. “Bohužel si nemyslím, že si mohu účtovat více než 20 liber za hodinu a nevyžaduje to žádné dovednosti nebo dokonce tvrdou práci. Ale dává mi to spoustu flexibility, abych si vydělal a přizpůsobil se mému rozvrhu psaní,” dodává. Říká však, že to nejsou snadné peníze, protože tato profese vyžaduje hodně trpělivosti. Kromě toho, že si Beckitt vydělává stáním ve frontách, inzeruje se také na několik zvláštních zaměstnání, jako je hlídání zvířat, balení, pochůzky a zahradničení prostřednictvím různých online stránek. “Klienti si vás prostě vyberou z rolí, které jste uvedli,” řekl Beckitt.

Zdroj, foto: ibtimes.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru