Dnes vyšlo 15 článků

Stane se Snapchat velkým konkurentem Facebooku a Twitteru? V posledních měsících roste neuvěřitelným tempem kupředu

Snapchat je mezi dospívajícími považován za jednu z nejpopulárnějších sociálních sítí. Tato aplikace je známá sdílením fotek s přáteli, které se po několika vteřinách samy smažou. Podle CEO Evana Spiegela Snapchat roste opravdu neuvěřitelným tempem kupředu a to i v ohledech, kde to není na první pohled úplně viditelné.

Jedním z nich je i video, které je na internetu stále důležitějším komunikačním nástrojem a tak se jednotlivé sociální sítě předhánějí v tom, která z nich bude úspěšnější. Hodnota této aplikace se momentálně odhaduje na 16 miliard dolarů.

Snapchat vs. Facebook

Pokud se zaměříme na posledních 6 měsíců, jasným vítězem se stane právě Snapchat. Za toto období totiž sociální síť vyrostla přibližně trojnásobně a podle posledních údajů denně zaznamená od svých uživatelů 6 miliard zhlédnutí videí, což je jen o 2 miliardy méně, než čísla kterými se chlubí právě sociální síť Facebook.

snapchat

Sociální síť Twitter už není to, co bývala

Tato sociální síť byla ještě před několika měsíci obrovským hitem. V současné době najdete na Twitteru pouze uživatele, kteří právě na tuto sociální síť sdílí věci, které se týkají jejich povolání. Žurnalisté zde sdílí své články, marketingoví specialisté, daňoví poradci, ekonomové a další své názory. Občas mezi skupinkami těchto lidí vypukne vášnivá debata, kde bojují o prosazení svých názorů, ale velmi často jejich diskuze nikdo jiný nesleduje.

Komentáře

Nahoru