Dnes vyšlo 15 článků

Staň se mistrem řádu Ing.! Po Vlkovi z Wall Street propaguje VUT buddhistický mnich

Kam oni na ty nápady chodí? Po zpívajícím chlapci v prestižích a protřelému panu Vlčkovi z Wall Street VUt spustilo kampaň s buddhistickým mnichem, který putuje za věděním.

Nová kampaň si pochopitelně zasloužila nový web. Ten najdete na adrese vutfu.cz a věřte nám, že nad objevováním jeho tajů a hltáním mistrných slovních spojení nějakou tu chvilku strávíte.

Bez názvu

“V Brně najdu osvícení.”

Brněnské VUT nábor nových studentů rozhodně nepodceňuje. Hlavním protagonistou kampaně je nespokojený mladý budhistický mnich. Ten se v touze po poznání zříká své víry a vydává se „na daleký Západ, do chrámu vědění VUT FU, studovat techniku života.“

 

Tajemné údolí šalin

Srdce Brňáků nad kampaní poskočí hned dvakrát; poprvé u pozadí za mnichem, kde se pyšně tyčí známé brněnské symboly, podruhé pak u mapy Údolí šalin s Klášterem nerdů a Jang´C Svratkou.

dbgdss

Na VUT prostě ví, co stvořit, aby nalákali studenty. Takže, chcete vyměnit suché záchody za klimatizaci, wifi a USB ohřívače čaje? Vydejte se do chrámu vědění VUT FU!

Studentka informatiky, občasná copywriterka, milovnice čokolády. Mezi její zájmy patří on-line marketing, sociální sítě a psaní článků. Na jejím Pinterestu najdete přes 900 fotek, což je pro ni stále málo.

Komentáře

Nahoru