Stáhněte si všechny své tweety z Twitteru

Twitter právě testuje novou funkci, která vám umožní si stáhnou všechny vaše tweety pomocí jednoho kliku. O této možnosti se zmínil jeden z uživatelů na svém blogu. Zatím je vše pouze v testovacím režimu. Tomu odpovídá i fakt, že si tuto funkci mohlo zatím vyzkoušet jen pár vyvolených. Jak poznáte, že patříte mezi ně? Přijde vám email s oznámením, že novou funkci můžete vyzkoušet.

Jak to funguje? Na stránce Nastavení se objeví položka Your Twitter archive s tlačítkem Request your archive.

Twitter archiv

Po kliknutí uživatel obdrží e-mail s odkazem na stažení svého archivu. Výsledkem je soubor ve formátu ZIP, který obsahuje souhrn všech tweetů v HTML souboru. Archiv podle některých uživatelů obsahuje také soubory ve formátech CSV a také JSON (ten má obsahovat metadata jednotlivých tweetů). Někteří uživatelé si zatím stěžují, že v archivu pár jejich Tweetů chybělo. Ale dá se předpokládat, že Twitter postupně vše odladí k naprosté dokonalosti.

Zdroje:

https://nspeaks.com/twitter-finally-allows-downloading-of-tweets/

https://www.lupa.cz/zpravicky/twitter-testuje-moznost-stahnout-vsechny-sve-tweety-v-jednom-archivu/

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru