Dnes vyšlo 15 článků

Squid games v reálném životě. Hra se odehraje v Abu Dhabi

Squid games v reálném životě. Hra se odehraje v Abu Dhabi

Zdálo se, že je otázkou času, kdy se senzace Netflix Squid Game (Hra na oliheň), stane skutečnou událostí. V reálném životě nejsou možné hazardní hry s životem, proto se reálná hra na oliheň obejde bez krveprolití.

Drama o přežití se smrtícími dětskými hrami, které se rychle stalo jedním z nejsledovanějších pořadů Netflixu, bylo znovu proměněno na akci v Korejském kulturním centru ve Spojených arabských emirátech. Akce Korejského kulturního centra se uskuteční v Abu Dhabi a zahrnuje hry skutečně hrané v show (opět bez vraždy a krveprolití). Dva týmy po 15, v tričkách s logem show, budou hrát červené světlo zelené světlo, Dalgona bonbónová výzva a hry překlápění papíru Marbles a Ddakji. Zaměstnanci akce? Budou nosit červené kombinézy s kruhy, trojúhelníky a čtvercové kostýmy, aby vypadaly jako stráže ve hře smrti.

Zatímco registrační stránka události říká, že soutěžící budou hrát o ceny, není tam žádná zmínka o 45,6 miliardách vyhraných (38,1 milionu dolarů). Soutěžit mohou pouze obyvatelé SAE a aby se mohli přihlásit (registrační formulář je nyní uzavřen), museli žadatelé odpovědět na otázky, které je otestovaly na jejich základní znalosti o Netflix’s Squid Game.

Není překvapením, že to není poprvé, co se hra Squid Game hraje v reálném životě. Hra Squid je tak populární, že pronikla do belgické školy. Děti, které očividně sledovaly show nad 18 let, hrály hru s červeným světlem, zeleným zastavením a potrestaly ty, kteří prohráli.

Zdroj, foto: cnet.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru