Správný hosting pro SEO specialisty? Jedině na TELE3.cz!

Správný hosting pro SEO specialisty? Jedině na TELE3.cz!

Provozujete služby týkající se SEO? Působíte v tomto oboru a máte v něm letitou praxi? Vlastníte stovky domén a už nevíte, kam s nimi? Hledáte místo, kde byste mohli mít vše pod jednou střechou, ale zároveň rozmístěno na více serverech? Pokud ano, je možné, že jste našli přesně to, co hledáte.

Společnost TELE3 s.r.o. působí v oblasti telekomunikací a internetových služeb již přes pět let. Dříve známá jako HOSTING4U s.r.o., dnes patří mezi deset nejlepších českých registrátorů a stále se zlepšuje. Společnost se zabývá především provozem a realizací internetových služeb, počínaje registrací domén a souvisejícími webhostingovými službami, až po správu serverů a servisní činnost v oblasti počítačových sítí.

Nově nabízí nová technická řešení pro odborníky v oblasti SEO. Služba se jmenuje SEO hosting a v Česku je takřka ojedinělá. Jedná se totiž o webhosting, případně multihosting rozmístěný na několika serverech najednou s unikátními IP adresami. Všechny webové stránky a domény jsou však spravovány pod jedním uživatelským účtem nabízejícím komfortní ovládaní všeho, co opravdový specialista v oboru potřebuje. Rozdělováni kapacity, nastavení databáze, počty a tvary emailů, editace DNS záznamů a další. Nechybí ani AAAA, SRV, TXT recordu + a plná podpora DNSSEC a IPv6.

Jelikož některé z jejich SEO-serverů nemají konektivitu s IPv6, upravuje tuto skutečnost následující tabulka:

Mnoho lidí si mylně myslí, že společnost nabízí SEO služby. To není pravda, jelikož nabízí velice výhodné řešení pro ty, pro které je SEO denním chlebem a hledají komplexní řešení pro usnadnění své práce a uložení svých prezentací.

Služba je parametrově shodná, jako jimi nabízený multihosting. Zákazník si však může svoje prezentace umístit na více serverů a ty nemusí být ani v České republice. Již v tuto chvíli je možné jednoduše domluvit novou lokalitu, která ještě není na seznamu. Patří mezi ně například USA, Velká Británie, Slovensko, Německo a další. Společnost ráda vyjde vstříc všem zákazníkům a v případě zájmu o svoji službu ji ráda rozšíří i do dalších lokalit. Servery jsou průběžně přidávány dle dostupných lokalit a to minimálně jednou za čtvrtletí.

O kvalitě této služby svědčí i nabízený hardware. Společnost se snaží nabízet co možná nejvýkonnější servery a 100% dostupnost. Jako svoje minimum označuje například krásný kousek Supermicro Launches 4W and 8W Atom Server Solutions.

Pokud skutečně hledáte kvalitu a chcete být v oboru jedničkou, neváhejte a navštivte Tele3.cz.

Komentáře

Nahoru