Tisková zpráva: Správa počítačových sítí

Správa počítačové sítě patří k činnostem, které není možné podceňovat. V mnoha případech je na firemní síti umístěno mnoho citlivých dat.

Tyto data je potřeba zabezpečit ať už před neoprávněným zneužitím nebo ztrátou. Daleko vhodnější než se o správu sítě starat sám je oslovit odborníky se zkušeností v oboru. Ti mají k dispozici rozsáhlé technické zázemí, potřebné dovednosti a zkušenosti. Postarají se vám nejen o bezpečný chod firemní sítě, ale přijdou i s návrhem řešení na míru jak ji dále rozvíjet.

Správa počítačových sítí je pro malé nebo střední podniky prokazatelně velkou finanční úsporou. Zatím co u nás firmy, které ponechávají svou správu externím správcům, jsou v jednotkách procent, v zahraničí je situace jiná. Dnešní svět IT je velice rozsáhlý. Není tedy možné, aby jeden člověk obsáhl všechny oblasti tohoto oboru. Získáte tak nejen finanční úsporu ale i partnera, který má na každou část své odborníky.

Pod pojmem ,,správa sítě“ si můžeme představit například plánování a návrh strategie IT, optimalizace datových sítí, správa hardwaru (servis či údržba), správa softwaru, návrh a realizace bezpečnostní strategie, konzultační činnost a vzdálená správa serverů.

Všechny tyto činnosti vyžadují průběžné vzdělávání v oboru. IT je totiž velice rychle se rozvíjející obor, kde i jeden rok bez školení může mít fatální důsledky. Nemalé výdaje je potřeba dát i za technické vybavení. Pří přenechání správy odborné firmě se nebudete muset starat nejen o školení svých zaměstnanců ale ani o technické vybavení potřebné k správě. Tyto náklady na sebe bere správcovská firma.

Firma ACIT S.R.O. se této oblasti věnuje již 12 let. Oproti konkurenci má tedy značný náskok. Specializací firmy je již od počátku správa počítačových sítí pro střední a menší firmy. Postarají se vám o všechny platformy operačních systémů jak serverů, tak stanic. V nabídce firmy najdete i servis počítačů, dodávky serverů, distribuce antivirového programu NOD 32.

Přenechte správu své sítě odborníkům. Vy se pak již budete moct plně věnovat svému podnikání.

 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru