Tisková zpráva: Spouští se nový internetový obchod s drogerií

Spouští se nový internetový obchod s drogerií

Drogerie Plus spouští nový internetový projekt zaměřený na nákup drogistických výrobků online. Nový internetový obchod si klade za cíl být nejlepší v oblasti prodeje drogerie na internetu a hodlá být výraznou konkurencí drogerie Teta, drogerie DM a ostatním velkým hráčům na trhu. Hlavní konkurenční výhodu představuje nízká cena a rychlý dovoz domů, který ocení především ti zákazníci, kteří neradi nosí těžké drogistické výrobky, a ti, které vybírání v klasickém obchodě nebaví a chtějí si vše zařídit rychle z pohodlí vlastního počítače.

„Cena je nízká, protože máme malé náklady na provoz, což je hlavní rozdíl oproti naší konkurenci,“ říká jednatel společnosti Marek Čuma, „naše produkty díky dobře zpracované distributorské síti dovážíme ze zahraničí, takže se zákazníci nemusí bát nekvalitních výrobků.“

Tato online drogerie se zaměřuje na veškeré výrobky, které si lze vybavit pod pojmem drogerie. Jakmile se objeví na trhu nový produkt, okamžitě je zařazen do nabídky, takže v obchodě lze koupit jak klasickou drogerii, tak nejnovější produkty, které nejsou v České republice jinde k dostání.

Drogerie Plus je nejnovější projekt českého internetu, který představuje výhodnější alternativu k velkým společnostem, které působí v oblasti prodeje drogerie v České republice.

Kontakt:

Drogerie Plus

Podnikatelská 533

Praha 9 – Běchovice

Marek Čuma, jednatel společnosti

Tel.: 733 282 906

E-mail: info@drogerie-plus.cz

https://www.drogerie-plus.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese https://www.protext.cz.

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru