Dnes vyšlo 15 článků

Student roztancoval celou Čínu a hodil to na YouTube

Jake Gaba, student Vysoké školy v Dartmouthu byl poslán na tříměsíční semestr do Číny. Nechtěl zde pouze studovat, a tak si celý pobyt natočil, a aby toho nebylo málo, tak ho ještě protancoval. Neskutečně pozitivní člověk a video Vám určitě udělají krásný den.

Nestačilo mu dávat své zážitky z cest na Facebook nebo blog, chtěl to udělat kreativnější a zábavnější, tak se rozhodl tří měsíční pobyt v Číně protancovat, celé to nahrát a vložit na YouTube.

Jak můžete vidět ve videu, Jakeovi se také podařilo tancovat se spoustou místních obyvatel, nebo také s osobou v obřím panda kostýmu.

“Nejlepší zážitek byl, když jsem tančil na nádraží v Pekingu, v tu chvíli tu bylo okolo 500 lidí. Já blázen si jednoduše před sebe postavil foťák a začal natáčet, v tu chvíli ke mně přišla ochranka a já si říkal, že to je v špatný, buď mě budou chtít zastavit, nebo mi vezmou kameru, ale oni se postavili dokola okolo ní a vlastně ji chránili před hlukem pěti set lidí. To byl hezký pocit vidět, jak vás příslušné orgány chrání a podporují.” řekl Jake.

Gaba strávil asi 15 hodin editací videa, u něj je to ale normální, od dob co si založil se svým šestnáctiletým kamarádem v průběhu zimního semestru roku 2013 firmu Symbiotic Studios zabývající se video produkcí a editací.

zdroj: https://metro.co.ukhttps://mashable.com

“You get in life what you have the courage to ask for" - Oprah Winfrey. That's all the matters.

Komentáře

Nahoru