Dnes vyšlo 15 článků

Spotify nabízí práci Baracku Obamovi

Americký prezident Barack Obama nedávno žertoval, že doufá, že dostane práci ve Spotify, jakmile opustí Bílý dům. Zdá se, že hudební streamovací služba má o prezidenta zájem, a proto vypsala výběrové řízení na pozici „President of Playlists“ (v překladu Prezident playlistů).

V inzerátu se uvádí, že žadatelé o práci by měli mít nejméně osm let praxe s vedením vysoce respektovaného národa. Zároveň by měl mít dobré vztahy s umělci a muzikanty. A dalším požadavkem je mít přátelské vztahy, milý přístup a Nobelovu cenu za mír.

barack obama spotify

Zdroj: Twitter

„Slyšel jsem, že máte zájem o práci ve Spotify. Už jste viděl tuto nabídku?“ napsal na Twitteru Daniel Ek, CEO služby Spotify, vzkaz pro Baracka Obamu.

Spotify doufá, že je prezident otevřený změnám. Jeho úkolem v nové práci by bylo korigovat sestavování playlistů a poskytovat vedení nevšední nápady. a

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru