Spotify nabízí práci Baracku Obamovi

Americký prezident Barack Obama nedávno žertoval, že doufá, že dostane práci ve Spotify, jakmile opustí Bílý dům. Zdá se, že hudební streamovací služba má o prezidenta zájem, a proto vypsala výběrové řízení na pozici „President of Playlists“ (v překladu Prezident playlistů).

V inzerátu se uvádí, že žadatelé o práci by měli mít nejméně osm let praxe s vedením vysoce respektovaného národa. Zároveň by měl mít dobré vztahy s umělci a muzikanty. A dalším požadavkem je mít přátelské vztahy, milý přístup a Nobelovu cenu za mír.

barack obama spotify

Zdroj: Twitter

„Slyšel jsem, že máte zájem o práci ve Spotify. Už jste viděl tuto nabídku?“ napsal na Twitteru Daniel Ek, CEO služby Spotify, vzkaz pro Baracka Obamu.

Spotify doufá, že je prezident otevřený změnám. Jeho úkolem v nové práci by bylo korigovat sestavování playlistů a poskytovat vedení nevšední nápady. a

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru