Spotify a Apple Music mají nového konkurenta! Do boje se pouští YouTube Music

Absolutně nejlepší video portál na světě, druhý největší search engine a centrum veškerého dění – YouTube, startuje úplně novou hudební aplikaci. Hádejte, jak se bude jmenovat?

Asi jste někdy měli podobný problém jako my. Milujete YouTube, rádi si pouštíte zábavná videa, unboxingy, gameplaye apod. Ale na hudbu není YouTube optimální (především kvůli nadměrné spotřebě mobilních dat). Jeho přímou konkurencí v této oblasti tedy byly aplikace jako Spotify nebo Apple Music.

Ale, aby se neřeklo. YouTube teďka vydal zbrusu novou free aplikaci – YouTube Music. Jak jsem zmínil, je zdarma s reklamami (s YouTube Music lze využívat i YouTube Red, takže tam reklamy nutně být nemusí).

music-youtube-1

Akorát nevíme, proč má Google dvě hudební appky

YouTube Music vypadá opravdu luxusně. Jen se možná musím ptát, jaký to má smysl? Je celkem zbytečné mít YouTube Music a k tomu ještě Google Play Music. Ale vraťme se k tomu důležitějšímu, licencovaných bude kolem 30 milionů songů. Kromě klasických playlistů nebudou samozřejmě chybět například koncerty a karaoke. Vyzkoušejte a uvidíte (iOS a Android)

Chce snad YouTube udělat revoluci v hudebním průmyslu? Do války se tak dostávají hned tři obří služby – Spotify vs. Apple Music vs. YouTube Music. Kdo bude nejlepší? To ukáže čas! 

Komentáře

Nahoru