Tisková zpráva: Sportovní léto letos na obří televizi exkluzivně od Expert Elektro

Společnost Expert Elektro zahájí od zítřka exkluzivně prodej obřího LED televizoru Sharp LC70LE740E s úhlopříčkou 177 cm. Letošní léto je opravdu nabité sportovními událostmi a tento nový LED televizor Sharp s úhlopříčkou 177 cm je přesně tím, po čem všichni sportovní fandové touží.

Už není třeba chodit do zakouřených hospod, abyste si vychutnali hokejové mistrovství světa, fotbalové EURO nebo olympiádu „velkoplošně“. Nový LED televizor Sharp LC70LE740E vám tento luxus zprostředkuje v klidu domácího prostředí. Plné LED podsvícení a frekvence 100Hz zajistí dokonalý obraz i ostrost, a tak nehrozí rozmazané předměty jako puk nebo míč.

Televize je vybavena navíc vestavěným Wi-Fi adaptérem, pomocí kterého se lze připojit do domácí sítě a surfovat po internetu. Komu by nestačil při sledování zápasů obyčejný 2D obraz, televize je připravena i na zobrazení ve 3D. Televizní nadšence jistě uspokojí integrovaný satelitní HD tuner.

I přes velkou úhlopříčku 177 cm si televizor drží spotřebu na energetické úrovni A+. Pro správný výběr televize jsou v prodejnách Elektro Expert vždy připraveni vyškolení odborníci, kteří ochotně pomohou s výběrem a technickými detaily.

Více detailů naleznou zákazníci zde.

Technické specifikace Sharp AQUOS 70‘‘

  • Úhlopříčka 70“ (177 cm)
  • Rozlišení Full-HD a plné LED podsvícení
  • Podpora 3D obrazu; konvertování 2D programu na 3D, 1 ks 3D brýlí zdarma
  • Vestavěný analogový, digitální HD a satelitní HD tuner
  • Vestavěný USB Wi-Fi adaptér pro využití mediálních funkcí
  • 4 HDMI výstupy

Dostupnost

Televizor Sharp LC70LE740E bude dostupný od 17. května v prodejní síti Expert Elektro včetně nového eshopu na www.expert.cz za cenu 89 990 Kč.

O společnosti Expert Elektro

Společnost Expert Elektro je nákupní sdružení, které vzniklo v roce 1995. O rok později bylo přijato za člena mezinárodní kooperace Expert International se sídlem ve Švýcarsku. Připojilo se tak ke skupině zhruba 3000 odborných obchodníků v Evropě. Expert International svým obratem zaujímá mezi evropskými řetězci celkově 4. místo.

Česká expertní síť se v současné době skládá ze 17 společníků a 55 prodejen. Mezi největší společníky patří K+B Expert, dále pak Elektro expert Jankovský, Elektro Vision a Spektrum Elektro. Společnost Expert Elektro zaznamenává v posledních letech trvalý růst a její podíl na tuzemském trhu se systematicky a plynule zvyšuje. Pokračuje výstavba prodejen, které nabízejí veškerý sortiment z oblasti elektroniky, elektrospotřebičů a počítačů pro domácnost včetně příslušenství a servisu. Konsolidace společnosti přináší své plody a stává se garantem dalšího trvalého rozvoje v České republice. Do budoucnosti otevírá nové perspektivy všem současným i budoucím členům společnosti. Motto Expert Elektro zní: „Expert – dobrá rada, dobrá cena“.

Zdroj: Tisková zpráva 

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru