Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Společnosti IdeaSense se nově stará o komunikaci agentura Rubikon

Společnosti IdeaSense se nově stará o komunikaci agentura Rubikon

Společnost IdeaSense začala spolupráci s agenturou Rubikon PR, která se jí nově stará o komunikaci. IdeaSense pomáhá klientům inovovat produkty, služby a business modely prostřednictvím své metody Inovačních farem®. 

Firma Rubikon PR nově zajišťuje pro IdeaSense komunikaci s médii. Cílem spolupráce je zviditelnění aktivit společnosti na trhu a oslovení české veřejnosti v rámci tématu inovací. Spoluzakladatelka IdeaSense Kateřina Ailová říká: “Rubikon PR jsme si vybrali, protože se v našem oboru velmi dobře orientují a rozumí problematice inovací ve velkých firmách, pro které pracujeme.”

O komunikaci se bude starat Eliška Čermáková s týmem. Společnost IdeaSense dobře zapadne mezi technologické klienty Rubikonu, na které se agentura zaměřuje. Managing Partner v agentuře Rubikon PR o spolupráci dodává: “IdeaSense pro nás představuje zajímavou výzvu. Jako jedna z mála firem se u nás zabývá oblastí inovací za využití Human Centered Design, jako jediní v ČR pak využívají prediktivních trhů v tvorbě inovací a výzkumu trhu. Tím se IdeaSense odlišuje a je jedinečná nejen pro odborníky, ale také pro širokou veřejnost. Jsme proto velmi rádi, že si vybrali právě nás a těšíme se na novou, přínosnou spolupráci.”

 

Screen Shot 2017-10-12 at 1.01.05 AM

Screen Shot 2017-10-12 at 12.58.06 AM

O IdeaSense

Společnost IdeaSense vznikla v roce 2012 a platí za leadera na trhu s inovacemi. Firmám z České republiky i zahraničí dodává inovace produktů, služeb a business modelů prostřednictvím Inovačních farem®. Tato metoda je postavená na Human Centered Design – metodice designování produktů či služeb, která vychází z hloubkového zkoumání nevyslyšených lidských potřeb (tzv. Jobs-To-Be-Done Theory, JTBD). IdeaSense je v České republice jediná společnost využívající prediktivní trhy ve vývoji a testování tržního potenciálu inovací. Klientům nabízí mimo jiné také zázemí v kulturní antropologii, což je klíčovým aspektem pro kvalitní etnografické výzkumy. V inovačním procesu spolupracuje s členy IdeaSense Advisory Boardu – špičkovými odborníky a osobnostmi, kteří jsou přítomni v každém realizovaném projektu IdeaSense.

 

Screen Shot 2017-10-12 at 1.00.35 AM

 

O Rubikon

Dynamická PR agentura Rubikon se sídlem v Praze od roku 2011 pomáhá pozorovat a analyzovat podnikání svých zákazníků a navrhuje nejvhodnější přístupy. Byla založena třemi zkušenými PR konzultanty a odborníky s hlubokým pochopením mediální a obchodní krajiny, kteří mají rozsáhlé vztahy s novináři a nebojí se myslet mimo hranice tradičních PR agentur. Rubikon se specializuje na firemní i produktové PR, poradenství, krizovou komunikaci a také správu sociálních médií. Sjednává pro své zákazníky cenu a umisťování reklam.

 

Screen Shot 2017-10-12 at 12.57.10 AM

 

Zdroje: ideasense.cz, rubikonpr.cz

 

Ráda objevuje svět kolem sebe. Cestuje, vzdělává se a potkává zajímavé lidi z celého světa. Věří, že v každém dřímá nějaký poklad, který lze nalézt. V životě si již sama vyzkoušela leccos a viděla i prožila věci, kterým lze často těžko uvěřit. Je plná života a miluje, když ho může předávat ostatním.

Komentáře

Nahoru