Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Společnosti Cyber Rescue a DBH Group poskytují školení maďarským generálním ředitelům, kteří se připravují na zotavení po kybernetické krizi

Vedoucí představitelé předních společností Maďarska se sešli ve čtvrtek 8. června, aby trénovali řízení obnovy svých podniků po rozsáhlém narušení dat.

Generální ředitelé a vedoucí představitelé předních maďarských společností se zúčastnili simulace rozsáhlého porušení dat, kterou uspořádala společnost Cyber Rescue, přední poradenská firma v Londýně ve spolupráci se společností DBH Group. Společnosti DBH Group a Cyber Rescue podepsaly v březnu 2017 smlouvu o spolupráci. Podle této dohody budou poskytovat služby pro obnovu po internetu v regionu střední a východní Evropy. Akci podpořila také Americká obchodní komora dne 8. června v hotelu Kempinski.

„Počet významných událostí porušení dat se za poslední rok výrazně zvýšil, a způsobil škody významným obchodním i politickým organizacím. Maďarští vedoucí podnikatelé moudře uznali, že musí být připraveni řídit obnovení podniku, pokud hackeři naruší jejich obranu,“ řekl Sándor Erdei, generální ředitel společnosti DBH Group. „Tato simulace pomohla generálním ředitelům uvažovat o tom, proč je bezpečnost informací tak důležitá, a mohli si nacvičit rozhodnutí, která mohou být potřebná při závažném narušení dat,“ uzavřel Sándor Erdei.

„Když vedoucí pracovníci nejsou připraveni na kaskádu komerčních důsledků, které mohou následovat po závažném porušení dat, pověst je zničena, zisky jsou ohroženy a provozy jsou ochromeny,“ řekl Kevin Duffey, výkonný ředitel společnosti Cyber Rescue. „Byl jsem velmi ohromen profesionalitou předních maďarských generálních ředitelů, kteří se na této simulaci podíleli,“ uzavřel.

DBH Group poskytuje investiční a obchodní služby tisícům společností ve střední a východní Evropě i mimo Evropu. Společnost DBH Group má sídlo v Budapešti. Zajišťuje účetnictví, kancelářské služby, investice, IT služby, řízení projektů a inkubační služby pro začínající firmy.

Webové stránky: https://www.dbh-group.com/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company-beta/335013/

Cyber Rescue je přední poradenská společnost, která pomáhá generálním ředitelům vést zotavení podniků, když hackeři narušili jejich obranu. Společnost Cyber Rescue má sídlo v Londýně. Její konzultanti vyškolili vedoucí pracovníky stovek organizací po celé Evropě, jako například Vodafone, Swedbank a centrum LDSC, které zřídil primátor Londýna, aby se Londýn stal nejbezpečnějším místem pro online inovace.

Webové stránky: https://www.cyberrescue.co.uk/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/cyber-rescue-alliance/

Kontakt pro další informace:

Kevin Duffey, výkonný ředitel, +44(0)7920-766530, kevin.duffey@cyberrescue.co.uk

Kontakt pro další informace:

Edina VÁRADI, marketingový manažer, +36-30-208-3203 edina.varadi@dbh-group.com

Zdroj: DBH Group

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru