Dnes vyšlo 15 článků

Společnost zabývající se umělou inteligencí a softwarem vyrábí karavany pro Tesla Cybertrucks

Společnost zabývající se umělou inteligencí a softwarem vyrábí karavany pro Tesla Cybertrucks

Společnost Stream It začala vyrábět karavanové příslušenství ke Cybertrucku, který ještě není v prodeji. K předobjednávkám se přidalo tiséce lidí.

Podívejte se dovnitř příslušenství CyberLandru za 50 000 dolarů, který bude vyroben a dodán společně s Cybertruckem. Včetně Lance Kinga, generálního ředitele Stream It, společnosti zabývající se softwarem a umělou inteligencí, která se nyní soustředí na vytváření příloh, které mohou z Cybertrucks udělat malý karavanový domov. Ano, čtete správně. Technologická společnost nyní vyrábí karavany s pickupy neboli „CyberLandry“. Výroba nechvalně známého Cybertrucku od Tesly je odsunuta z roku 2021 na rok 2022, ale to nebrání Stream It v „rozjezdu“, řekl King Insider.

King na tuto myšlenku poprvé pomyslel, když si předobjednal Cybertruck, a uvědomil si, že s karoserií futuristického náklaďáku nebude kompatibilní žádný existující obytný vůz nebo karavan. Odvětví obytných vozů „neinovovalo 50 let,“ řekl King. “Jediná společnost, která by to mohla udělat, je moje společnost,” řekl King. “Máme vývojáře softwaru; máme AI; a jsme opravdu kreativní. Chtěli jsme, aby to byl zážitek jako v Tesle, i když jste v karavanu.”

Před tímto projektem společnost nikdy nepracovala v odvětví obytných vozů, ačkoli mnoho členů týmu si užívá kempování. Podle Kinga už tým CyberLandr dosáhl více než 100 milionů dolarů v předobjednávkách. Dokonce se dočkalo jednoslovného schválení od Elona Muska, který začátkem července označil video z CyberLandru za „cool“. Nyní se na malinký domeček na kolech podíváme blíže. Zhruba 50 000 dolarů CyberLandr má zatahovací schodiště, které vede nahoru do vnitřního obývacího pokoje, ložnice a koupelny.

Obývací pokoj je hned vedle kuchyně a je vybaven odnímatelnými sedadly, hlasem nebo telefonem aktivovanými světly a ovládáním teploty. Smart TV je vybavena streamovacími službami jako je Netflix a Apple TV+. Karavanové příslušenství bude nakonec vyráběno poblíž výrobního závodu Cybertruck v Texasu. Tato blízkost umožní týmu CyberLandr instalovat karavany na Cybertrucks pro své zákazníky.

Zdroj, foto: businessinsider.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru