Společnost Whole Foods s jedenáctiletou Mikailou uzavřela smlouvu za 11 milionů dolarů

Mikaila Ulmer ve svých jedenácti letech dosáhla nevídaného úspěchu. Nejenže si vydělá slušnou částku, ale zároveň bude dělat něco pro dobrou věc. Uzavřela smlouvu v hodnotě 11 milionů dolarů s 55 obchody značky Whool Foods. Právě tyto obchody budou prodávat domácí limonádu mladého děvčátka.

BeeSweet Lemonade je domácí limonáda, kterou vyrábí sama Mikaila Ulmer. Limonáda se bude prodávat v obchodech v Texasu, Oklahomě, Arkansasu a Louisianě. Vedle smlouvy v hodnotě 11 milionů dolarů má Mikaila na svém kontě řadu dalších úspěchů. V relaci Shark Tank na ABC, kde inovátoři hledají investory na financování, získala 60 tisíc dolarů.

mikaila ulmar

Jedenáctiletá Mikaila s její domácí limonádou

Mikaila dokonce ihned po vystoupení v relaci Shark Tank servírovala svou domácí limonádu americkému prezidentovi Barackovi Obamovi. Také se stala součástí Google kampaně zvané Dare to be Digital. A v neposlední řadě získala významná ocenění za potraviny a podnikání.

K výrobě domácí limonády používá lahodnou mátu, lněná semínka a recept na medovou limonádu od své prababičky. Svůj produkt dokonce daruje nadacím zachraňující včely.

makaila

Za svou limonádu získala řadu ocenění.

První nápad na výrobu domácí limonády BeeSweet dostala už ve čtyřech letech, kdy ji dvakrát štípla včela.

 „Bolelo to. Ze včel jsem měla strach,“ prozradila Mikaila. Ale potom se rozhodla včely studovat. „Stalo se něco zvláštního. Najednou mě včely začaly fascinovat,“ dodalo mladé děvčátko.

Nejprve se zaměřila na přípravu plánu, jak využít recept od své prababičky. A ze získaných peněz chtěla pomáhat včelám. Zatímco některé ratolesti v jedenácti letech neumí ukrojit ani chleba, Mikaila už podniká.

Zdroj / Foto: Business Insider

Komentáře

Nahoru