Společnost Warner Bros nedokázala opravit PC verzi Batman: Arkham Knight, stále můžete požádat o vrácení peněz

Teprve letos v červnu vyšel nejnovější díl netopýří Arkham série. Ačkoliv se po obsahové stránce jedná o skvělou hru, po té technické už trošku pokulhává. PC verze se dočkala tak špatného portu, že byla stažena z prodeje. Nyní hra vyšla znova, ale nic se nezměnilo. O aféře, která se týkala PC hry Batman: Arkham Knight jste už určitě všichni slyšeli. Optimalizace titulu byla tristní, snímkování bylo pro počítače uzamčeno na 30 FPS, hra se zasekávala a prostě nefungovala tak, jak by měla.

Hra byla dokonce stažena z prodeje a zákazníci mohli požádat o vrácení peněz

Po nějaké době byla tato hra stažena z prodeje a zákazníci byli vybídnutí k reklamaci, ve které by dostali zpět své peníze. Od té doby se čekalo dlouhé měsíce, než společnost Warner Bros vydá opravný patch, který by situaci napravil.

Chtěli bychom se omluvit všem, kteří zažívají výkonnostní problémy s PC verzí Batman: Arkham Knight. Bereme tento problém velmi vážně, a tak jsme se rozhodli pozastavit budoucí prodeje PC verze, zatímco na těchto problémech budeme pracovat, abychom nabídli náš kvalitní standard. Velmi si vážíme našich zákazníků a víme, že se zde nachází mnoho hráčů, kteří si hru na PC užívají. Chceme udělat vše, co je v našich silách, abychom nabídli lepší zážitek všem PC hráčům

 

Děkujeme všem hráčům, kteří nám poskytli užitečný feedback. Neustále sledujeme všechna vlákna, která vytvoříte na oficiálním komunitním a Steam fóru Batman: Arkham Knight, včetně záznamů v naší zákaznické podpoře. Pokud jste si pořídili kopii naší hry a nejste spokojeni se svým zážitkem, tak vás žádáme o trpělivost, zatímco budeme tyto problémy opravovat. Pokud chcete, můžete zažádat o vrácení peněz na help.steampowered.com nebo v obchodě, ve kterém jste si hru pořídili.

batman_1

Dlouho očekávaný patch vyšel před pár dny, situace se ale nezměnila

Před pár dny konečně očekávaný opravný patch vyšel, ale hráči si stále stěžují na technické problémy a nehratelnost. Historie se tedy opakuje, společně s rozhodnutím vydavatele:

Do konce roku 2015 nabízíme kompletní reklamaci Batman: Arkham Knight pro PC, bez ohledu na to, kolik jste ve hře nahráli. Můžete rovněž vrátit i Season Pass společně se hrou (ne však samostatně). Pro ty, kteří u hry vydrží, se budeme snažit opravit, co bude v našich silách, a adresovat problémy, na které nestačíme.

batman-facepalm

knc1k6yyce1okosya84y

Zdroj: Escapistmagazine

Komentáře

Nahoru