Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Společnost VisualOn dodala mobilní TV do Androidů pro Swisscom

VisualOn, Inc., multimediální softwarová společnost, která zavádí video a audio vysoké kvality do připojených zařízení, dnes oznámila, že získala firmu Swisscom jako svého nového zákazníka. VisualOn umožní tomuto poskytovateli telekomunikací, aby nastavil živé televizní vysílání na systémech Android po celém Švýcarsku. Společnost Swisscom zabudovala do své aplikace Swisscom TV Android program OnStream MediaPlayer+ vytvořený společností VisualOn, který umožní vysokou kvalitu přehrávání a lepší zábavu v mnohem větším množství připojených zařízení.

Společnost Cisco předpokládá, že sledovanost mobilních videí vzroste mezi lety 2011-2016 o 90 procent. Navíc zařízení se systémem Android stále dominují na trhu a velké množství telefonů s Androidem představuje unikátní řešení, jak ve větším rozsahu posílat a doručovat média mezi všemi přístroji. Úsporná technologie společnosti VisualOn umožňuje Swisscomu nabízet svým zákazníkům audio-vizuální přehrávání vysoké kvality bez ohledu na odlišné formáty, protokoly vysílání nebo možnosti hardwaru. Aplikace umožní společnosti Swisscom rozšířit svoji solidní nabídku médií a bude tak moct za provozu nabídnout uživatelům Swiss Android 80 televizních kanálů a více než 3000 sportovních událostí ročně.

“Mezinárodní trh čelí rostoucímu problému fragmentace mobilních zařízení, když se snaží dosazovat média za provozu. My však tento problém dokážeme dobře řešit,” řekl Yang Cai, výkonný ředitel společnosti VisualOn. “Úspěšně dodáváme média do zařízení našich klientů, jako např. Swisscom, aby mohli poskytnout zákazníkům po celém světě nepřerušovaný zážitek ze sledování.”

“Vybrali jsme si pro partnerskou spolupráci právě VisualOn díky jejich kvalitám, které prokázali při překonávání fragmentace mobilní platformy,” uvedl Stefan Schmidlin, produktový manažer společnosti Swisscom. “Zavedení programu OnStream MediaPlayer+ nám umožňuje doručit kvalitní živé televizní vysílání zákazníkům vlastnícím přístroje s Androidy všech typů a velikostí.”

Bezplatná aplikace Swisscom TV je nyní dostupná pro všechny značky smartphonů Android, iPhony a iPady. Existuje také samostatná TV aplikace pro mobilní přístroje se systémem Windows. Registrace na Swisscom TV je nezbytná pro přehrávání i pozastavení živého vysílání. Pro stažení aplikace Android klikněte zde: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.swisscom.tvguide

O společnosti VisualOn, Inc.

VisualOn, Inc. je multimediální softwarová společnost se sídlem v Sillicon Valley, která nabízí velké množství zábavy a zážitků do smartphonů, tabletů, laptopů, připojených televizí a dalších mobilních a konvergentních zařízení. Unikátní patentovaná technologie společnosti VisualOn je navržena tak, aby fungovala na jakémkoli operačním systému, se snadným zaváděním, optimální kvalitou, výkonností a minimální spotřebou energie. Integrace správce digitálních práv (DRM) je bezpečná a učinná. VisualOn podporuje vysílání, VOD, televizi do mobilu a další multimediální aplikace s kvalitou, která se rovná podobným řešením u hardwaru. Pro více informací navštivte https://www.visualon.com.

O společnosti Swisscom

Swisscom je přední švýcarský poskytovatel telekomunikací s 6,2 miliony mobilních zákazníků a přibližně 1,7 širokopásmových připojení. Během prvních tří čtvrtletí roku 2012, 19 595 jeho zaměstnanců vytvořilo zisk 8,4 miliardy švýcarských franků.

Swisscom funguje po celém Švýcarsku a nabízí širokou škálu produktů a služeb pro mobilní, drátovou a internetovou hlasovou i datovou komunikaci. Rozsáhlé investice do infrastruktury sítí zajišťují společnosti toto postavení i do budoucna. Díky Swisscom TV si zákazníci začínají všímat nových trendů v oblasti multimédií. Swisscom také funguje na jednom z nejzajímavějších širokopásmových trhů v Evropě prostřednictvím italského poskytovatele Fastweb. Swisscom nabízí také služby pro infrastrukturu IT zakázek či infrastrukturu správy komunikací.

Kontakt:

Kali Fry

+1-650-691-7312

fry@airfoilgroup.com

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru