Dnes vyšlo 15 článků

Společnost Samsung navrhla super odolný taktický smartphone pro vojenské použití

Společnost Samsung navrhla super odolný taktický smartphone pro vojenské použití

Společnost Samsung zveřejnila svůj design pro Galaxy S20 Tactical Edition, chytrý telefon pro operátory ministerstva obrany a federální vládu. Každý aspekt telefonu byl navržen pro maximální praktičnost, od zvláštního šifrování až po integraci dronu a komunikaci mimo síť.

S20 byl založen na dřívějším taktickém telefonu S9 a Samsung uvádí, že jde o „obrovský skok vpřed v taktické mobilitě“. Společnost Samsung uvádí, že byla testována v terénu, a to jako „jediné zařízení koncového uživatele, které budete potřebovat pro plánování misí, školení, operace a každodenní použití.“ Galaxy S20 je k dispozici pouze v USA prostřednictvím vybraných dodavatelů. Galaxy S20 není k dispozici pro běžný prodej; lze ji zakoupit pouze prostřednictvím specifických kanálů pro ministerstvo obrany a federální vládu.

5f3fe41589aff80028ab722b

Existuje celá řada odolných pouzder a nábojů, které se hodí do jakékoli taktické sady. Pro podporu mise může podporovat ovládání dronů a laserové dálkoměry. Galaxy S20 je ruční zařízení, ale může se také snadno připojit k monitoru pro účely plánování. Inteligentní baterie optimalizuje výkon aplikace a šetří tak energii. Speciální tlačítko na boku umožňuje rychlé spuštění mise. Dotykový displej je také dostatečně citlivý na to, aby reagoval i s rukama v rukavicích.

5f3febb489aff80028ab7286

„Pracovali jsme pilně s nejdůvěryhodnějšími společnostmi v oboru, abychom zajistili, že s našimi zařízeními budou nejlepší softwarové služby, služby a hardwarová řešení ve své kategorii,“ uvedl viceprezident prodeje společnosti Samsung Electronics America Chris Balcik.

 Zdroj, foto: businessinsider.com 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru