Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Společnost Qlik jmenuje nového regionálního ředitele pro východní Evropu

Společnost Qlik jmenuje nového regionálního ředitele pro východní Evropu

Společnost Qlik, jednička v oblasti softwaru pro analýzu dat a vizualizaci, jmenovala Marcina Motela regionálním ředitelem pro východní Evropu

Marcin Motel zaujal svou novou funkci regionálního ředitele pro oblast východní Evropy společnosti Qlik 1. května. Předtím pracoval na různých vedoucích pozicích ve společnostech jako například IBM, Veritas Software a naposled BMC.

(Logo: https://mma.prnewswire.com/media/514655/Qlik_Logo.jpg )

„Produkty společnosti Qlik mají v našem regionu ohromný potenciál, protože zákazníci volají po samoobslužné vizualizaci dat a možnosti optimalizace infrastruktury podnikové inteligence (BI) v celé jejich organizaci. Řešení společnosti Qlik mohou rychle přinést značné hodnoty firmě jakéhokoli typu a velikosti , která závisí na datech a chce úspěšně řešit své stávající výzvy v oblasti digitalizace,“ řekl.

Marcin Motel zdůraznil, že jeho hlavním cílem je zvýšit podíl řešení společnosti Qlik na trhu východní Evropy. „Zaměřím se a budu usilovat o zpřístupnění řešení společnosti Qlik firmám všech velikostí v regionu východní Evropy. Na základě našeho přístupu k platformě BI můžeme uspokojit nejrůznější požadavky velkých firem v této sféře. Je zřejmé, že existuje ohromná poptávka po rychlých a snadno využitelných BI řešeních. Stará BI řešení nemohou plnit analytické potřeby dnešních podniků. Pro malé a střední firmy můžeme nabídnout také produkt Qlik Cloud a rozšířit plný výkon řešení Qlik Sense za zajímavou cenu pro předplatitele,“ vysvětluje Marcin Motel.

Nový regionální ředitel má rozsáhlé zkušenosti v oblasti informačních technologií. Absolvoval studium na Fakultě zahraničního obchodu Vysoké školy ekonomické ve Varšavě v roce 1994, ale svou kariéru zahájil o rok dříve. Od té doby zastával různé funkce, jako například pozici ředitele prodeje ve společnosti Comp S.A, regionálního manažera ve společnosti EMC, oblastního manažera ve společnostech Veritas Software, Computer Associates (CA) a Software AG. Marcin vedl po dobu čtyř let od srpna 2011 divizi společnosti IBM pro řízení informací a velká data v Polsku a pobaltských státech. Před vstupem do společnosti Qlik, pracoval Marcin Motel jako oblastní manažer společnosti BMC Software pro Polsko. Má rozsáhlé zkušenosti s prodejem podnikového softwaru klíčovým zákazníkům a partnerům v Polsku a v zemích střední a východní Evropy.

Marcin Motel rád tráví volný čas se svou rodinou a při sportovních aktivitách, jako je například basketbal, cyklistika a lyžování.

Qlik® je přední vizuální analytická platforma, průkopník podnikové inteligence řízené uživatelem. Její nabídka cloudových řešení a řešení přímo v podniku uspokojuje rostoucí potřeby zákazníků od vykazování a samoobslužné vizuální analýzy po řízené, začleněné a na míru šité analýzy bez ohledu na to, kde jsou data umístěna. Zákazníci, kteří používají řešení QlikSense®, QlikView® a Qlik® Cloud, pochopí význam informací z různých zdrojů a odhalí skryté vazby mezi daty, z nichž mohou pramenit dobré nápady. Společnost má centrálu v Radnoru, v americkém státě Pensylvánie a provozuje svou činnost ve více než 100 zemích a na celém světě má více než 40 000 zákazníků.

© 2017 QlikTech International AB. Všechna práva vyhrazena. Loga Qlik®, QlikSense®, QlikView®, QlikTech®, QlikCloud®, QlikDataMarket®, QlikAnalyticsPlatform®, QlikNPrintingTM, QlikConnectorsTM, QlikGeoAnalyticsTM a QlikTech jsou obchodními značkami společnosti QlikTech International AB, které byly registrovány v mnoha zemích. Další výše uvedené značky a loga jsou obchodními nebo registrovanými obchodními značkami příslušných vlastníků.

Zdroj: Qlik

Krzysztof Chodkowski, Tel : +48 606 993 965

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru