Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Společnost Oral-B® debutuje na letošním světovém kongresu Mobile World Congress 2014 s vůbec prvním interaktivním zubním kartáčkem

Světová jednička v oblasti ústní hygieny přináší technologii pro inteligentní telefony pro čištění zubů v koupelnách s dobrým připojením.

Mobile World Congress 2014

Společnost Oral-B® představí na kongresu Mobile World Congress 2014, který začne v pondělí 24. února, svůj interaktivní elektrický zubní kartáček, první svého druhu na světě, s připojením přes Bluetooth 4.0. Jako nezbytný prvek koupelen s dobrým připojením, bude produkt představen ve výstavních prostorech Connected City, „propojeného města“ společnosti GSMA, které realisticky simuluje městské prostředí a kde se představují nejmodernější mobilní produkty a služby pro stále více propojený život. Produkt, kterého bude letos na jaře v prodeji limitovaný počet kusů, nastaví nový standard v osobní péči o ústní dutinu.

Tato inovace přináší nebývalou kontrolu průběhu péče o ústní dutinu, což se projeví při vašich návštěvách u zubního lékaře. Prostřednictvím technologie Bluetooth 4.0 se interaktivní zubní kartáček spojí s aplikací Oral-B App, která zadává pokyny v reálném čase přímo při čištění a zaznamenává data o průběhu čištění, která můžete sledovat a sdílet s odborným lékařem. S jejich pomocí tak lze vytvořit lepší a individuálnější postupy čištění zubů.

Funkce a přednosti aplikace Oral-B App

•Využívá dvoucestnou komunikaci: Nejen, že aplikace zaznamenává data o čištění a vy je máte k dispozici, ale můžete rovněž naprogramovat aplikaci, tak aby komunikovala s kartáčkem o způsobu čištění vhodném přímo pro vás.

•Přináší odborné pokyny pro cílenou péči: Účelem této nové technologie není předčit profesionální odborníky, ale spolupracovat s nimi ruku v ruce. Odborníci mohou naprogramovat pacientovi v aplikaci postup čištění, který je efektivnější a zaměřuje se na problémové zóny v ústní dutině.

•Program nastavení individuálního čištění: Můžete použít svůj chytrý telefon jako dálkové ovládání pro přizpůsobení vašeho kartáčku vašim potřebám, včetně nastavení požadované délky čištění a výběru oblíbeného režimu.

•Ukládá vaše data: Není vždy možné nebo snadné nezapomenout si vzít svůj chytrý telefon do koupelny, když si čistíte zuby, takže rukojeť interaktivního elektrického zubního kartáčku Oral-B dokáže uložit až 20 cyklů čištění zubů. Data jsou při příštím připojení aplikace ke kartáčku přenesena a vaše záznamy jsou aktualizovány.

•Pečuje o lepší čištění zubů: Aplikace spolu s elektrickým zubním kartáčkem pomáhá pacientovi, aby si čistil zuby správně, což představuje velkou část úspěchu při kontrolách v ordinaci zubního lékaře.

•Pomáhá vám být v obraze: Aplikace pomáhá udržovat vaši pozornost a motivaci při čištění zprávami o novinkách, počasí nebo tipech pro péči o ústa a zuby.

•K dispozici zdarma pro platformy iOS a Android

Předběžné testy navíc ukázaly, že když je aplikace připojena, prodlouží se doba čištění z méně než 60 vteřin s ručním kartáčkem na dvě minuty a 16 vteřin s elektrickým kartáčkem, což je déle než dvouminutové čištění doporučované odborníky.

„Značka Oral-B je předním průkopníkem v péči o zuby již více než 60 let a jsme velmi pyšní na to, že můžeme představit tento nový interaktivní elektrický zubní kartáček s možností připojení přes Bluetooth 4.0, který byl vyvinutý ve spolupráci s předními odborníky na dentální hygienu z celého světa,“řekl Wayne Randall, viceprezident divize orální péče společnosti Procter and Gamble. „Umožňuje nejvyšší míru interakce s uživatelem, sledování návyků při čištění zubů pro zlepšení stavu ústní dutiny a my věříme, že bude mít významný dopad na budoucnost individuální péče o zuby a umožní lepší spolupráci mezi odborníky a pacienty.“

Účast značky Oral-B ve výstavní sekci Connected City společnosti GSMA představuje premiéru, při které značka ústní hygieny poprvé představí své mobilní funkce na kongresu Mobile World Congress, který je největší a nejprestižnější výstavou v tomto odvětví.

„Prostory „propojeného města“ Connected City společnosti GSMA byly vytvořeny proto, aby zde mohly být představeny ukázky nejmodernějšího vývoje mobilních technologií a dokázat, jak pozitivní mohou mít dopady na životy lidí. Proto jsme velmi rádi, že můžeme přivítat Oral-B,“ řekl Michael ObHara, vedoucí marketingu společnosti GSMA. „Vývoj připojených zařízení a komunikace mezi elektronickými produkty pokračuje neuvěřitelným tempem, mění podobu světa kolem nás a my doufáme, že návštěvníci této výstavní sekce si z toho, co letos uvidí, vezmou inspiraci.“

Technologie Bluetooth 4.0 bude k dispozici u různých elektrických kartáčků značky Oral-B, včetně nové zdokonalené a elegantní série Oral-B SmartSeries.

Funkce a přednosti nové série SmartSeries s připojením přes Bluetooth 4.0

•Připojení přes Bluetooth 4.0 : Připojí elektrický zubní kartáček k aplikaci ve vašem chytrém telefonu přes nízkoenergetické Bluetooth

•Oscilující-rotačně-pulzní technologie: Odstraňuje až o 100 procent více plaku než běžné klasické kartáčky

•Šest různých režimů čištění: Každodenní čištění (Daily Cleaning), Hluboké čištění (Deep Clean), Bělení (Whitening), Péče o dásně (Gum Care), Citlivé čištění (Sensitive), Čištění jazyka (Tongue Cleaning)

•Kompatibilní se šesti různými nástavci zubních kartáčků: CrossAction, Precision Clean, 3D White, Sensitive, Floss Action, TriZone

•Snímač tlaku: Signalizuje a zpomaluje rychlost, když si uživatel čistí zuby příliš silně

•Cestovní doplňky: Chrání kartáček a nabíječku při přepravě

Nový interaktivní elektrický zubní kartáček Oral-B připojitelný přes Bluetooth 4.0 a aplikace Oral-B App budou k dispozici v omezeném množství letos na jaře v Německu, celosvětově bude uveden na trh v červnu, včetně série SmartSeries. Nová aplikace Oral-B App bude k dispozici v květnu pro iOS a v srpnu pro Android.

Další informace o nové sérii SmartSeries a dalších elektrických kartáčcích značky Oral-B s připojením přes Bluetooth 4.0 naleznete na internetové adrese connectedtoothbrush.com.

O značce Oral-B

Oral-B je světová jednička na trhu s potřebami pro čištění zubů s obratem více než 5 miliard amerických dolarů. Značka, která je součástí společnosti Procter & Gamble, zahrnuje ruční i elektrické zubní kartáčky pro děti i dospělé, zvlhčovače úst a pomůcky pro čištění mezizubních prostor, jako například zubní nitě. Klasické kartáčky značky Oral-B používá více odborníků ve Spojených státech amerických a na mnoha mezinárodních trzích než jiné značky kartáčků.

O společnosti Procter & Gamble

Společnost P&G poskytuje své značkové výrobky 4,8 miliardám lidí po celém světě: Disponuje jedním z nejsilnějších portfolií důvěryhodných, kvalitních značek, jako jsou například Ace®, Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin®, Crest®, Dawn®, Downy®, Duracell®, Fairy®, Febreze®, Fusion®, Gain®, Gillette®, Head & Shoulders®, Iams®, Lenor®, Mach3®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, Prestobarba®, SK-II®, Tide®, Vicks®, Wella®, and Whisper®. P&G provádí obchodní operace ve zhruba 70 zemích světa. Navštivte https://www.pg.com pro poslední novinky a podrobnější informace o společnosti P&G a jejích značkách.

Kontakty

P&G

Kris Parlett

Tel : 937-671-9112

Email : parlett.kr@pg.com

nebo

MSLGROUP New York

Jessica Spano

Tel : 646-500-7654

Email : jessica.spano@mslgroup.com

Zdroj: Procter & Gamble

Fotografie/Multimediální galerie k dispozici na:

https://www.businesswire.com/cgi-bin/mmg.cgi?eid=50805130&lang=cs

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru