Tisková zpráva: Společnost Omnicom Group uspořádá konferenční hovor

Společnost Omnicom Group Inc. (burzovní index NYSE: OMC) naplánovala na pátek 9. května 2014 v 14:30 (8:30 východního času) konferenční hovor o zrušení navrhované fúze s firmou Publicis Groupe. Telefonní čísla pro přístup do konferenčního hovoru jsou (800) 707-9573 (domácí) a (612) 326-1000 (mezinárodní). Kromě toho bude tento konferenční hovor vysílán simultánně na internetu a archivován na adrese https://www.omnicomgroup.com/FinancialWebcasts.

O společnosti Omnicom

Omnicom Group Inc. (index NYSE: OMC) je přední nadnárodní společností zabývající se marketingem a firemní komunikací. Skupina provozuje reklamní a mediální sítě pod značkou Omnicom a vlastní celou řadu specializovaných firem v oblasti reklamy, strategického plánování a nákupu mediálního prostoru, online a interaktivního marketingu, přímého a propagačního marketingu, vztahů s veřejností (PR) a dalších oborech. Své služby poskytuje více než 5000 klientům ve více než 100 zemích celého světa.

www.omnicomgroup.com | Twitter: @Omnicom

KONTAKT:

Kontakt pro tisk:

Joanne Trout

Joanne.Trout@omnicomgroup.com

nebo

AJ Goodman

AJ.Goodman@ketchum.com

Kontakt pro investory:

Shub Mukherjee

Shub.Mukherjee@omnicomgroup.com

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru