Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Společnost Neeco na cestě k první miliardě

Společnost Neeco na cestě k první miliardě

Neeco Global ICT Services, globální poskytovatel řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií, oznámil výsledky za loňský obchodní rok. Společnost zaznamenala tržby ve výši 750 milionů korun. K loňskému růstu o 30 procent přispěla zejména zvyšující se poptávka stávajících klientů, pozitivní vývoj trhu a schopnost rychlého navýšení kapacity dodávek díky unikátnímu obchodnímu modelu Neeco. Firma očekává, že dosáhne první miliardy korun v tržbách do roku 2020. 

Společnost Neeco (Network Engineering Company) nabízí svým klientům ve více než 160 zemích světa komplexní služby zejména v oblasti informačních a komunikačních technologií. Neeco zajišťuje a koordinuje široké portfolio činností, které jeho klienti nechtějí nebo často ani nemohou řešit sami. Taková podpora je důležitá především pro nadnárodní klientelu. Díky odbornosti, znalosti místních trhů, ale hlavně celosvětovému pokrytí, může Neeco takovým zákazníkům nabídnout zjednodušení komunikace a vylepšení procesů spojených například s navrhováním, zaváděním či provozem a modernizací digitálních technologií.

Poptávka po kompletním outsourcingu činností, které podporují primární byznys společností, neustále roste,“ říká David Pátek, zakladatel a CEO společnosti Neeco Global ICT Services. „Náš úspěch je postaven na unikátním obchodním modelu a desetileté zkušenosti. Našim klientům nabízíme jako jediní tzv. single-point-of-contact systém, který spočívá v pokrytí širokého portfolia činností na jednom místě.  Naše další výhoda spočívá v naší velikosti – jsme jakýmsi zlatým středem a díky tomu se můžeme plně věnovat každodenním potřebám našich klientů a současně jim nabízet nejnovější technologie,“ dodává David Pátek.

V budoucnu očekává společnost Neeco růst hlavně v oblasti Internet věcí (Internet of Things – IoT), kde se v příštích třech letech předpokládá obrat 3,1 miliardy dolarů v oblasti konzultačních služeb a obrat přesahující 11 miliard dolarů v oblasti systémové integrace zakoupené firmami, které navrhují, staví a nasazují řešení typu IoT. „Naši klienti chtějí pouze komplexní řešení, které sestává nejen z hardwarových komponent, softwarové platformy a konektivity, ale také z prodejní a technické podpory koncových uživatelů,“ uvádí Michal Hekrle, programový ředitel pro IoT ve společnosti Neeco Global ICT Services a dodává: „Zákazníci očekávají kompletní integraci všech služeb, jež budou zajištěny jediným dodavatelem – a přesně to jim umíme poskytnout“. 

Neeco Global ICT Services má v současnosti pobočky ve Velké Británii, USA, Rusku, Hongkongu, Singapuru, Číně a Indii. Do roku 2020 plánuje rozšíření také o Francii a Německo.

Zdroj, foto: neeco.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru