Společnost Microsoft oznámila novou hudební službu Xbox Music na výstavě E3

Xbox Music bude fungovat na osobních počítačích, v konzolích, v tabletech s Windows 8 a zařízeních s Windows Phone. Knihovna obsahuje více než 30 milionů záznamů a v podstatě likviduje službu Zune. Zatím jsou známy jen přibližné detaily nové služby.

Zároveň na veletrhu E3 oznámila společnost Microsoft řadu nových her pro konzoli Xbox 360 a také uvedla zařízení SmartGlass, které má umožnit obsah z tabletů a smartfonů použít na televizní obrazovce pomocí Xbox 360. SmartGlass také dovoluje pokračovat ve sledování filmu na televizi, který byl spuštěn v tabletu.

Xbox Music

Na veletrhu E3 byly presentovány také nové hry jako Dead Space 3, Hunter and the Hunted ve hře Assasin´s Creed III, Tomb Raider a Last of Us od společností EA, Ubisoft a Sony. Výstava pokračuje dnes živými představeními her Epic Mickey 2, Forza Horizon, Lego Batman 2, Far Cry 3, Halo 4, MoH: Warfighter, PlanetSide 2, NFS Most Wanted, Dust: An Elysian Tail, DMC, Gears of War Judgment, CoD: Black Ops II a živými vstupy z výstavy pomocí kamer.

Zdroj: Mashable

Komentáře

Nahoru