Tisková zpráva: Společnost Mediatel spouští nové Zlaté stránky online

Společnost Mediatel spouští nové Zlaté stránky online

Od 27. 3. 2013 spustila společnost Mediatel novou podobu internetového katalogu https://www.zlatestranky.cz, který je s více než 1,5 milionem návštěv měsíčně jedním z největších na českém internetu. Inovovaná verze tohoto oblíbeného katalogu bude uživatelsky jednodušší, přehlednější a nabídne zcela nový inovativní design, který je ve světě Zlatých stránek výjimečný.

„Internetový katalog prošel kompletní proměnou. Za nejhlavnější změny z pohledu uživatele považujeme jednoduchost, přehlednost a rychlou dostupnost k vyhledávaným kontaktům,“ říká Lukáš Mačí, vývojový manažer Zlatých stránek. „Ty nejdůležitější informace – kontakty, adresy a webovou stránku má uživatel přímo před sebou díky minivizitkám, které se zobrazí na výsledkové straně. Uživatel tak může jednoduše firmy kontaktovat nebo porovnávat bez nutnosti prokliku do stránky s detailem.“

Nové české Zlaté stránky také uživateli umožní zadat dotaz v jednom poli tak, jak je běžně zvyklý. Tato funkce je činí mezi ostatními Zlatými stránkami celosvětově unikátními. Orientaci ve výsledcích hledání usnadňuje plovoucí mapa, která je viditelná po celou dobu, kdy si uživatel listuje v seznamu nalezených firem.

„Zásadní změnou pro Mediatel je fakt, že nová platforma byla vyvinuta a nadále také bude rozvíjena interně. Můžeme tak mnohem pružněji reagovat na potřeby zákazníků a reflektovat na požadavky a zvyklosti internetového trhu. Interní vývoj nám zároveň umožňuje pouštět se aktivně do inovací,“ zdůrazňuje generální ředitel Luboš Čipera.

„Díky nové vyhledávací platformě budeme také moci pružněji reagovat na potřeby klientů i uživatelů a verze 1.0 určitě není poslední. Naopak je to teprve začátek. Už nyní pracujeme na vylepšeních a dalších produktech, které budou postaveny na stejné platformě,“ dodává Lukáš Mačí. Celkově pak design www.zlatestranky.cz odráží nejen modernizaci celého katalogu, ale také fakt, že společnost Mediatel postupně ustupuje od svých žlutých barev směrem k nové korporátní modré barvě.

Samozřejmou novinkou je automatické přizpůsobení obsahu pro mobilní telefony a tablety. Při vyhledávání je ovládání ještě jednodušší především díky minimalizovanému objemu přenášených dat. Nové Zlaté stránky se tak na mobilech načítají rychleji. Novinkou je také možnost zobrazit fotogalerie, videa i virtuální prohlídky přímo z těchto moderních zařízení tak, aby měl uživatel potřebné informace kdykoliv a kdekoliv v ruce.

Kontakty pro novináře:

Barbara Kotulánová – společnost Mediatel, mail: BKotulanova@mediatel.cz

Jana Bartáková – agentura BIG FISH & CO., M: +420 602 756 387, mail: jana.bartakova@bigfishco.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese https://www.protext.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru