Tisková zpráva: Společnost MEDIATEL se distancuje od faktur zasílaných Českým telefonním seznamem

Protože se opět objevila nová vlna faktur, rozesílaných firmou Český telefonní seznam domácnostem i firmám, rozhodla se společnost MEDIATEL uveřejnit několik užitečných odkazů a doporučení na postup vůči zmíněné firmě a jejím praktikám.

„Již několik let si nás lidé spojují s firmou Český telefonní seznam s.r.o., což nás velice mrzí, protože se zmíněnou firmou nemá společnost MEDIATEL skutečně nic společného,“ říká jednatel společnosti MEDIATEL, Luboš Čipera. „Od aktivit této firmy se rozhodně distancujeme a důrazně doporučujeme široké veřejnosti, aby nepodepisovala žádné dokumenty a/nebo neprováděla žádné platby bez důkladného prostudování všech podmínek každé nabídky, kterou obdrží.“

Společnost MEDIATEL působí na českém trhu již mnoho let a za tu dobu se všechny její produkty (tištěný seznam, elektronický seznam a internetové produkty) staly známými mezi širokou veřejností. Veškeré produkty společnosti MEDIATEL jsou zákazníkům nabízeny sítí vyškolených mediálních konzultantů, a to osobně, nebo prostřednictvím telefonního prodeje. Zákazník, který si objedná jakýkoliv produkt společnosti MEDIATEL je vždy informovaný o jeho parametrech a může jeho obsah v případě potřeby nechat změnit či upravit. Při kontaktu se zákazníkem se mediální konzultanti společnosti vždy představí jménem společnosti MEDIATEL, stejně tak jako je na veškeré korespondenci uvedené obchodní jméno společnosti a veškeré potřebné kontaktní údaje.

Nabídky společnosti Český telefonní seznam s.r.o. uvádějí zákazníky v omyl ve smyslu obsahu, ceny nebo doby trvání smluvního vztahu. Společnost MEDIATEL již v minulosti zveřejnila ve spolupráci s občanským sdružením Společná obrana užitečné odkazy na doporučený postup vůči zmíněné firmě a jejím praktikám:

– Pro často kladené otázky ohledně katalogových podvodů nebo postup v případě, že jste se již obětí obchodních praktik firmy Český tel. seznam stali, najdete na:

https://www.spolecna-obrana.estranky.cz/clanky/cerna-listina-nepoctivych-katalogovych-firem/cesky-telefonni-seznam-s_r_o_.html .

Společnost MEDIATEL pevně doufá, že výše uvedené informace bude potřebovat co nejmenší počet osob a přeje všem krásné a pohodové svátky a do roku 2013 hlavně více zákazníků!

Kontakty pro novináře:

Barbara Kotulánová – Mediatel, Senior Marketing Communications Specialist, M: +420 602 114 154

Jana Bartáková – agentura BIG FISH & CO., M: +420 602 756 387

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru