Společnost Leagoo má v ČR a SR službu Garance 10D

Společnost Dynamic Mobile, která je distributorem a prodejcem čínské značky mobilních telefonů Leagoo, oznámila, že spouští službu Garance 10D, která prodlužuje záruku a garantuje rychlou opravu. Leagoo doufá, že si tím posílí pozici na trhu mobilních telefonů.

„Čínské značky mobilních telefonů získávají dobrou reputaci nejen všude ve světě, ale velmi se daří také jejich prodejům v tuzemsku. Proto jsme se rozhodli tuto aktuální vlnu ještě více podpořit a zavedli naprosto revoluční a v tomto segmentu trhu nevídanou službu,“ uvedl David Buršík, jednatel Dynamic Mobile.

Leagoo Elite 3

Účelem služby je ochránit zákazníka před nehodami a nepředvídatelnými událostmi. Automaticky ji získávají všichni zákazníci, kteří si zakoupí jakýkoliv telefon Leagoo. Není omezena na produkty v záruční době, platí i na ty po záruce. Zaručuje vám, že pokud k opravě telefonu v servisním středisku nedojde do deseti dnů, vymění vám ho.

„O kvalitě a spolehlivosti produktů Leagoo nemáme pochyby. Stejně tak je pro nás vysokou prioritou spokojenost zákazníků a věříme, že tato nabídka obě naše stanoviska dokonale propojí. Chceme, aby všichni zákazníci, kteří si koupí naše smartphony Leagoo, měli z této skvělé nabídky užitek,“ dodal David Buršík.

Leagoo Elite 2

Garanci 10D je možné uplatnit u společnosti Dynamic Mobile a v jejím servisním centru.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru