Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Společnost Kiwi.com jmenovala do nové pozice globálního provozního ředitele Bena Smithe

Česká společnost zabývající se vyhledáváním a prodejem letenek Kiwi.com jmenovala Bena Smithe do pozice globálního provozního ředitele společnosti.

Ben Smith působil v Kiwi.com od roku 2017 jako provozní manažer, v předchozích 23 letech zastával různé pozice v oboru provozního managementu, jako například ve společnostech G4S či Arcus FM ve Spojeném Království.

Nová pozice byla vytvořena v rámci oddělení zákaznické podpory a má zajistit komplexní vedení oblasti globálního provozu. Benova pozice má poskytnout provozní i strategickou podporu výkonné radě společnosti, řediteli zákaznické podpory, řediteli inovací i týmu Customer Experience. Ben bude odpovědný přímo Kamilu Jagodzinskimu, Chief Customer Officer společnosti Kiwi. com.

„Jsme rádi, že někdo tak zkušený jako Ben tuto roli přijal a že právě on přispěje našemu růstu právě v oblasti zákaznické péče,“ komentoval jmenování Oliver Dlouhý, CEO společnosti.

Kiwi.com_Ben_Smith

Ben má cerifikát v managementu a vedení lidí ze Sloan School of Management na Massachusetts Institute of Technology. Je vášnivým kuchařem, rád objevuje nové kultury a často cestuje.

 Zdroj, foto: kiwi.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru